Pokračování Beverly Hills
Zdroj: Instagram, Jennifer Garth
Dojemné natáčení

První VIDEO z pokračování Beverly Hills! Nezapomněli ani na Dylana

Hvězdy seriálu Beverly Hills 90210 už začali natáčet pokračování. Televizní stanice Fox, která ho bude vysílat, zveřejnila video z dojemného setkání herců v hlavních rolích. Ti nezapomněli ani na zesnulého kolegu Lukea Perryho.

Fanoušci legendárního seriálu Beverly Hills 90210 můžou slavit! Televize Fox zveřejnila první ukázku z připravovaného pokračování a oznámila také datum, kdy se bude vysílat první díl. Bude to už letos 7. srpna.

 

Na videu, které během jediného dne získalo statisíce zhlédnutí, se setkávají představitelé Brendona, Brendy, Kelly, Stevea, Andrey, Davida a Donny. Herci na záběrech pročítají scénář k první epizodě, dělají si selfie a objímají se.

 

Příznivcům kultovního seriálu určitě neušlo, že oproti původnímu záměru se v nové řadě, kterou má tvořit šest epizod, objeví i Shannen Dohertyová alias Brenda. Ještě před několika měsíci, kdy Fox natáčení série oznámil, to nebylo jasné.

 

Herci podle informací portálu Entertainment online chtějí v seriálu uctít zesnulého kolegy Lukea Perryho, který ztvárnil Dylana. "Všichni se chtějí ujistit, že Lukeova památka bude v show žít dál," uvedl zdroj portálu.


Podívejte se na první video z natáčení:

Autor: epa

Diskuze