Popálená youtuberka

PRVNÍ VIDEO z nemocnice: Týnuš Třešničková se natočila v koupelně

Týnuš Třešničková (23) odhaluje svoji tvář pomalu a nenápadně. Poté, co byla masivně popálena v tureckém Istanbulu, se na sociálních sítích příliš neukazovala. Po téměř roce v tamní nemocnici se rozhodla k odvážnému kroku.

7 fotek
Youtuberka byla v září loňského roku popálena v tureckém Istanbulu. Stalo se tak při ohnivé show v luxusní restauraci Nusr-Et Steakhouse.

V nemocnici je od loňského září, kde se ji lékaři snažili dát dohromady. Zpočátku se Týnuš na veřejnosti moc neukazovala, ale po mnoha měsících léčby odhodila stud. Šla na to postupně a nejdříve zveřejnila jen část svojí tváře.

„Udělaly jsme si s maminkou, babičkou a ségrou holčičí den. Alespoň na chvíli myšlenkami utéct z nemocnice a po osmi měsících si poprvé nalepit řasy a zvýraznit obočí,“ napsala ke snímku.

Nyní byla zase o něco odvážnější a natočila video v koupelně. „Chtěla bych vám moc poděkovat za veškerou podporu a zprávy, které mi píšete. Já si toho neskutečně vážím a hrozně mě to vždycky potěší, když mi napíšete,“ říká Týnuš na videu, které je zjevně pořízené v koupelně.

Na to, že jí hořlavá kapalina de facto explodovala do obličeje, vypadá Třešničková výborně. Pokud se bude zotavovat tímhle tempem, brzy bude vypadat úplně jako dřív.

Simona přišla o vlasy a její tělo hyzdí jizvy po popáleninách! Vše kvůli fotce na facebook
Jizvy v obličeji nemusíte mít napořád! Co na ně platí?

Autor: Han

Diskuze