Veronika Kopřivová
Zdroj: Profimedia
To nikdo nečekal...

PRVNÍ KRIZE: Drama ve vztahu Jágra a Veroniky Kopřivové. Co modelce drásá nervy?

Když začal slavný hokejista randit s mladou modelkou, tak jejich vztahu málokdo věřil. Zamilovaná dvojice se tím ale nenechala rozhodit. Překonali spolu i drsné odhalení Veroničiny minulosti. Teď se zdá, že nastaly první problémy v ráji. Co se mezi nimi stalo?

6 fotek
Hokejová legenda Jaromír Jágr (44) a Veronika Kopřivová (25) spolu dosud tvořili stabilní pár. Dvojice společně překonala i modelčin skandál, kdy vyplulo na povrch, že kdysi tančila u tyče v pochybném podniku. Místo kopaček se od Jaromíra dočkala velké opory, kdy se za ni veřejně postavil.

Nyní si pustila pusu na špacír její kamarádka a je se čemu divit. “Veronika se mi svěřovala, že už se jí Jaromír nevěnuje tolik co dřív,“ prozradila Šípu. Hokejista měl poslední dobou velice náročné období, ale i tak krásná blondýna nechápe proč by se jí nemohl více věnovat. Samota už ji sužuje delší dobu. „Cítí se teď hodně opuštěná, nepředstavovala si, že to nakonec pro ni bude takhle složité,“ řekla.

Modelka tedy začala váhat, zda ve vztahu i nadále setrvat. „Veronika neví, jak moc může s Jardou počítat, těšila se, že spolu budou mít brzy dítě. Jenže on se teď tváří, jako by s hokejem nikdy skončit nechtěl,“ dodala modelky kamarádka k celé kauze. Obě dvě doufají, že až skončí sezóna, tak se JArda Veronice zase začne věnovat a vše se vyřeší. Nezbývá, než jim držet palce!

Autor: Beat

Diskuze