Těšte se!

PRVNÍ UKÁZKA Z NOVÉ TVÁŘE: Takhle se Miroslav Etzler dozvěděl, koho bude v prvním díle ztvárňovat

Osm nových soutěžících se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby. A jedním z nich bude i herec Miroslav Etzler. Podívejte se na video, jak mu byla předána maska zpěváka, kterého v prvním díle ztvární!

5 fotek
Druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na Nově už v neděli 4. září ve 20:20! Mezi osmičkou nových soutěžících se představí i oblíbený herec Miroslav Etzler.

„Pořád opakuju dokola jednu věc. Snažím se otevřít oči, probudit se a říct si, že to je sen. Že se stala věc, do které jsem vstoupil a netušil jsem, co mě čeká. Možná až na pódiu zkolabuju, tak se probudím v šatně. Jsem katastrofální zpěvák a moje výhra bude ta, když z pódia odejdu a neodnesou mě. Viděl jsem skoro všechny díly první řady. Obdivoval jsem to a říkal jsem si, že do toho bych nemohl nikdy vstoupit, protože všichni jsou úžasní, skvěle zpívají a patrně jsou schopni pobavit půlku republiky. Proto se teď budím a říkám si není to sen, ale realita,“ říká Miroslav Etzler.

V první epizodě bude z herce anglický rockový zpěvák Joe Cocker, o své první proměně se dozvěděl od moderátora Ondřeje Sokola na horolezecké stěně. Podívejte se na video.

Autor: niž

Diskuze