Simona Lewandowská a Zdeněk Piškula - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Krásný pár

První společná dovolená: Simona Lewandowská z Ordinace už slavného přítele netají. Sekne jim to!

Půvabná herečka z Ordinace v růžové zahradě 2 Simona Lewandowská (18) prožívá po boku slavného herce okamžiky štěstí. Nyní pár vyrazil do zahraničí na dovolenou a vypadá to, že si to náramně užili!

8 fotek
Teprve minulý rok dostala svou první velkou roli, teď už patří Simona Lewandowská alias Ema Rytířová z Ordinace v růžové zahradě 2 mezi mladé herecké hvězdy české scény. Před nedávnem se krásce s polskými kořeny podařilo sbalit skutečně pěkný úlovek – herce Zdeňka Piškulu (19).

Dvojice se svou láskou už netají a nyní společně vyrazili na hudební festival Sziget do Budapešti a fotografie sdíleli na sociálních sítích. Jako správní festivaloví nadšenci si vzali krosny na záda a po celou dobu měli úsměv od ucha k uchu a moc jim to spolu slušelo. Je vidět, že díky lásce oba jen kvetou.

„Vážně nerada mluvím o svých vztazích, nechci se chlubit. Se Zdeňkem už se známe déle, vztah tak nějak přirozeně vyplynul a máme se hezky, rozumíme si, máme podobný smysl pro humor a všechno je tak, jak má být,“ sdělila TV Nova Simona. 

Simona je krásná dívka. Už před lety se stala úspěšnou modelkou. Po přijetí na konzervatoř se však života v modelingové branži vzdala a rozhodla se věnovat herectví. A mohou to být právě její známí z konzervatoře, skrze které se seznámila se svým novým přítelem. Tak snad jim to vydrží!

Simona Lewandowská přiznává: Jana Paulová mi změnila život! Co se stalo?

Autor: niž

Diskuze