Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 11
Zdroj: TV Nova
Promluvil o mačkání hada

PRVNÍ SLOVA Tomáše z Výměny manželek o natáčení po*na: Popsal svou zkušenost!

Není to tak dávno, co na Tomáše z hadí Výměny manželek prasklo, že v minulosti natáčel filmy pro dospělé. Až teď se ale odhodlal a k celé kauze se otevřeně vyjádřil!

4 fotky
Hadí Výměna manželek vstoupila do dějin této reality show. Není proto divu, že se televizní diváci a média zajímali o životy aktérů více, než bývá běžně zvykem. Díky tomu vypluly na povrch věci, na které by oni sami nejraději zapomněla. Jako například Tomáš.

Na Tomáše prasklo, že jako mladý kluk natáčel porno. Navíc ne ledajaké, ale s dalšími muži. O to kontroverznější celá kauza je. Nejdříve se k případu vyjádřila bývalá přítelkyně Sabina. Ta se Tomáše překvapivě zastala a prohlásila, že ho chápe a byl to pro něj přivýdělek v těžkých časech. Navíc potvrdila, že gay určitě není.

Teď se ale pro extra.cz konečně vyjádřil samotný Tomáš. „Každý máme nějakou minulost. Je třeba se poučit z chyb a neopakovat je. Historie to není dobrá. Zažil jsem mnoho špatného. Každou špatnou zkušeností se člověk mění. Dnes jsem spokojen. Jsem silnější a vím, co v životě má smysl. Dnes žiju jako každý jiný. Mám dvě poctivá zaměstnání, dvě krásný děti, plno zájmů, nepiju, neberu drogy… Těm, co mě dneska soudí, bych vzkázal asi jen to, že bych jim přál můj život a sledoval bych je, jak si poradí. Soudit můžeme jen sami sebe,“ vysvětlil celou situaci aktér Výměny manželek.

Sáhněte si do svědomí: Je Iva z Výměny opravdu taková špindíra, nebo byste NEOBSTÁLA ANI VY?
Výměna manželek plná NEVĚRY! Odpustit, tolerovat, nebo nenávidět?

Autor: bin

Diskuze