Lucie Vondráčková - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Plekancova kočka

VIDEO: První klapka Babovřesk 3: Tak řádili herci s babkami

Tento týden padla první klapka očekávaného filmového trháku Babovřesky 3. A bylo se na co koukat!

11 fotek
V Jižních Čechách v úterý nezlobilo počasí tolik jako v Praze, a tak se mohlo za asistence slunečního svitu rozjet natáčení třetího pokračování nejúspěšnější série v českých kin posledních dvou let. Projektu režiséra Zdeňka Trošky ´Babovřesky´.

V Záboří nechyběly známé tváře z prvních dvou dílů jako jsou Pavel Kikinčuk nebo Lucie Vondráčková. Právě oni dva si to rozdali v púvodní natáčecí scéně. Kikunčuk se vrhl na nebohou rkásku a pokusil se ji získat pro milostný styk. Lucka mu však nedala. Což nebylo velké překvapení.

V dalším průběhu natáčení nebudou chybět Jana Synková nebo již zkušený herečka Lucie Bílá, která se na roli Romky vyloženě těší. A co ještě diváci uvidí?

"V tomto díle vypoví báby vesnickým klukům, kteří pálí za jejich vnučkami a přivedli je do jiného stavu, válku. Ti se brání a spolu se starostou vymyslí jejich likvidaci. Ovšem na úrovni – à la Agáta Christie. Navíc do vsi přijíždí nový farář, Polák Zbygniew Krapuščinski, aby „zpustlé“ babky napravil. Objeví se i manželka finančního úředníka z ministerstva Dobrouše Dočistila a těšit se můžete na další a další příběhy rázovitých obyvatel jihočeských Babovřesk," prozradil zvědavcům režisér Troška.

Autor: pul

Diskuze