Vašek Matějovský - 6
Zdroj: Instagram
Dokonalý pár

PRVNÍ FOTO: Vašek Matějovský se zamiloval díky Ulici! Která kráska získala jeho srdce?

Sympatický herec Vašek Matějovský (20) alias Miki Seidl z Ulice se objevil na tiskové konferenci televize Nova. A šokoval všechny přítomné, jelikož nepřišel sám, ale se svou krásnou přítelkyní a zároveň kolegyní.

5 fotek
Tak a fanynky mají smůlu! Další seriálový fešák je totiž šťastně zadaný. A ptáte se, jak dlouho? No, to bohužel úplně neví ani samotný Vašek. „Jsme spolu vlastně tak nějak neurčitou dobu. My se známe už dlouho, byli jsme léta přátelé, až později jsme se vzhledem k našim pracovním záležitostem dali dohromady a z toho přátelství se stalo něco víc,“ sdělil s úsměvem Prásku.tv Matějovský. S přítelkyní Hankou se znají právě díky televizi Nova, kde Hanka dříve pracovala.

Nutno říct, že to zamilovanému páru nesmírně slušelo, oba se na sebe stále usmívali a nebáli se dát najevo, že k sobě zkrátka patří. V seriálu Ulice však Vaškovi zamotala hlavu herečka Šárka Vaculíková alias Adriana. Jak to spolu mají ve skutečnosti a jak Vašek snáší neustálé propírání jejich „vztahu“ v médiích?

„Nevadí mi to, my jsme se Šárkou velcí kamarádi a vlastně jsme za to rádi, protože je to zábava a nás to spolu baví,“ prozradil Vašek, který má vždy diář pěkně nabitý, ale rozhodně si nestěžuje. „Natáčení je záhul, ale je to práce, která mě baví, takže to vlastně není ani práce,“ uzavírá zadaný sympaťák. Podívejte se, jak mu to s partnerkou slušelo!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tobiáš Terezu nešetří! Jak dopadne její pokus o smír?

Další kapky od Květy! Kam až zajde v touze ponížit Simonu?

Autor: niž

Diskuze