Celeste Buckingham vyvedla nového přítele - 1
Zdroj: Profimedia
Čerstvá láska

PRVNÍ FOTO: Celeste Buckingham poprvé s novým přítelem! Jednu věc ale nevychytala

Není to tak dávno, co se psalo o rozchodu Celeste Buckingham (21) s Matějem Vávrou (25). Nyní se ale na veřejnosti ukázala s novou láskou Brunem Malíkem. Pár byl ale trochu nesourodý!

8 fotek
Celeste Buckingham se letos v zimě po dvou letech rozešla se zpěvákem Matějem Vávrou. Dlouho ale nesmutnila a před nedávnem vyšlo na povrch, že už má za mladičkého zpěváka náhradu. A opět někoho z branže!

Jejím milým je dýdžej Brno Malík alias DJ N.Y.X., kterého můžete znát například po boku známého zpěváka Jakuba Děkana. Tohle všechno se už ví, nyní se ale pár objevil poprvé společně na veřejnosti. A vzbuzoval menší rozpaky!

A kupodivu to není Bruno, kdo šlápl vedle. Ten byl na slavnostním večeru za skutečného elegána v padnoucích šedých kalhotech a v bílé košili. Upravený plnovous mladíkovi také velmi sluší! Ale Celeste tentokrát šlápla trochu vedle. Mladičká zpěvačka si svým zvláštním saetovým outfitem připomínajícím ubrus a záclonu v jednom, přidala zbytečná kila a roky navíc. Normálně to zpěvačce sluší mnohem víc. Ale tak aspoň že ji hřeje čerstvá láska!

Autor: bin

Diskuze