Voxel_ SuperStar
Zdroj: TV Nova
ON-LINE Slzy a radost z castingu

On-line prvního dílu nové SuperStar: Hodnotil ostrý porotce Voxel!

V neděli 10. února odstartovala nová série SuperStar a kdo nebyl zrovna u televize, o nic nepřišel. S naším online přenosem jste totiž věděli úplně vše. I díky přísnému oku porotce Voxela...

Loučí se s vámi SuperStar a VOXEL!

A to je pro dnešek vše. Z castingů jsme neviděli zdaleka ještě vše.

Voxel: "Adam Kukačka. Oldschool můůžu. Těžko říct, jestli tím zaujme širší publikum, ale za mě jedno z nejzajímavějších vystoupení dnešního večera."

Dál letěl i Adam Kukačka. Tenhle tlouštík to s kytarou umí. Ewa Farna před ním málem padla na kolena, chtělo se jí z toho kulatýho kluka brečet.

Voxel: "Martin Šafařík - Konečně někdo, kdo má gule!! Super feeliny, skromný týpek- zafungovalo to."

A co Martin Šafařík, student operního zpěvu? Bude se porotě líbit? Nekompromisně a jednoduše postoupila. Porota se s ním ani nechtěla vybavovat.

Voxel: "Filipová - Oppa trdlo style! Začalo to brutálními kreacemi a pak už jen něco, co připomíná syčení sporáku. Velebnosti, jdu blejt."

Zpívat holka neumí, ale kdo se takhle před kamerou objímá s Ondrou Soukupem???

Teď přichází Pavla Filipová a to je jeden z nejdrsnějších interpretů, kteří se kdy objevily na obrazovce. Ani zcestovalý Ondřej Soukup nikdy nic takového neviděl... Michael Jackson asi vstal z hrobu a utekl do jiné galaxie.

Voxel: "Adéle už cukroví leze na nervy, tak se rozhodla zpívat. Za co, pane bože, za co trestáš tento prostý lid??? Doforgermí ajpéj. Adele by se oběsila, kdyby to slyšela"

Potom přišla cukrářka Adéla Pulcové z Dobříše. Je možná jediná takto nadaná z rodiny, ale ostudu má díky ní celá Dobříš i přilehlé vesnice. A nejen proto, že vůbec neumí anglicky. Umí vůbec něco? "Nejhorší vystoupení, jaké jsem kdykoliv slyšela," řekla ji drsná Ewa Farna. "Byla to jedna velká rakvička," sdělil ji Pavol Habera.

Voxel: "Bí mááj rakeró kuín. Jen malý výňatek z opravdu precizního anglického zpěvu jednoho soutěžícího"

Ewa Farna udělila v klubu svou divokou kartu. Dostala ji Míša. Uslyšíme ji v divadle. Následuje přehlídka pár tragédů. Nepřijde vám, že tihle ti adepti hvězdné poroty jsou rok od roku lepší?

A ani v letošní SuperStar nechybí ani Michal Šeps... Cože? Ale musel se nějak přifařit.

Voxel: "Vojtěch Zakouřil - už podruhé Feelin' good. Silný hlas, fajn práce s dynamikou, jen to "fílink" bylo lehce na facku."

Vojtěch Zakouřil porotu udivil a donutil ji poslat ho do divadla. Kdysi tam putoval i Michal Šeps, kterého právě vidíme v ukázce. Ten by teda tohle nezazpíval.

Voxel: "Kateřina Masná - Holka pěkná, ale monotónní zpěv nechytl porotu za srdce. Zato její kamarádku Karolínu Vrbovou poslali dál, zajímavá barva a nedomykavost hlasivek zaujala! Rozdělí to jejich kamarádství?"

Teď nastoupila před porotu Kateřina Masná. Ta se pro zpívání rozhodně nenarodila. Zato její kámoška Karolína Vrbová, co ji měla víceméně jen podpořit šokovala. Jde dál. A Habera řekl: "Zpívá fakt dobře." Uznale pokyvoval hlavou. Udělal už vůbec v životě tohle někdy?

A co krásná a ohebná Míša Tučková? Ta se místo zpívání rozhodla vysvětlit porotě svůj vztah s kamarádem, co ji nechce. Což porotu dokonale šokovalo. Kamarád si ji teď bude muset vzít. Nebo ne? Jak tohle vlastně dopadne? Kdyby si dal další podmínku, nechá ji Habera vyhrát celou SuperStar?

SuperStar casting

Fuuuuj! Vypadalo to vážně úchylně!

Voxel: "Náthán - Ben v mladší verzi? Maximálně ve vzhledu, hlasově je to dost chabé. O tom zbytku ani nemluvím..."

Tomu ovšem vzhledem k jeho pěveckému výkonu nebylo pomoci. I když si chtěl celou dobu hrát s tebou. Jen si přišel tak trochu zaúchylačit do televize.

Teď se ukázal na obraze Ben Cristovao, kterého všichni diváci SuperStar dobře znají. I když nevyhrál, je jedním z těch, kterým úspěch v soutěži pomohl v kariéře. A on teď jako průvodčí vlaku pomáhá dalším soutěžícím. Třeba jako svému dvojníkovi Nathánovi Dzabovi.

Voxel: "Tonda z Thajska, mé vysněné země. Masáž bych si nechal udělat taky, ale s tím zpěvem to tak skvělé nebylo. Vyhrála ale pozitivní energie a upřímný úsměv. Když už nic, bude mít dost zákazníků na thajské masáže"

Kepková ze SuperStar uzavřela zvláštní dohodu: Odhodila kvůli ní svršky!

Tonda z Thajska, co se proslavil tím, že namasíroval moderátorku Kepkovou, chtěl být nejen masérskou, ale také pěveckou hvězdou... Bohužel na to nemá. Přesto ho Pavol Habera nechal postoupit, potřebuje prý v soutěži pozitivní energii.

Z Ruska, Vietnamu, z Běloruska, Tchajwanu, Thajska... Letos se na česko-slovenskou SuperStar sjely talenty z celého světa.

Voxel: "Meng - na mě moc "přemečeno", ale stačilo zazpívat song jednoho z porotců a je to doma!"

Po ní dorazil na konkurz skutečný Číňan. I když mluvil česky. Sedmnáctiletý Meng se snažil, mlátil do kytary, jakoby s ním chodila na pivo, poté to zkusil s písní Ewy Farne, ale přesto... Postoupil. I když neumí zpívat.

Voxel: "Laura Janičová - milé, písničkářské, teskné. Porotě to ale nestačí, jde se zpívat na záchody! "Hajzlový zpěv jsme tu ještě neměli!", říká Pal'o. Jde se domů. Pro tentokrát."

Lauře Janičové zpívání před porotou nešlo, a tak s ní museli porotci na záchod. Tam jim měla ukázat, co v ní skutečně je. A ukázala, umí zpívat jen na záchodě. Až se Ewě Farné bortí mísa.

Jak vidíme, na toaletách zpívá skvěle úplně každý. Kluci a holky to rozjížděli na superzáchodech celý casting.

SuperStar casting

Teď nám moderátorka Zorka Kepková převedla, jak umí zpívat na záchodě. Proč vlastně nešla do soutěže, ale jen moderuje?

Voxel: "Sabina Křováková - málem mi praskl hrnek s kávou. Síla jak sviňa! A dává si s přehledam i vlastní tvorbu. Palec hore!!!"

Bude z ní druhá Gabriela Gunčíková?

A co Sabina Křováková? Pípající holčina se silným hlasem? Tichá voda břehy mele? S půjčenou kytarou suverénně postoupila... O téhle holce ještě v divadle určitě uslyšíme. Skončí stejně jako tahle?

Voxel: " Štefan Pčelár- roztřesený krasoň, co je single. Slečna porotkyně si bere číslo. Nedivil bych se, kdyby za pár týdnů prosákly na veřejnost Ewiny hambaté fotky, které poslal Štefan do bulváru :-))"

Po přehlídkách krasavic následuje přehlídka krasavců. Jeden z kytarou zazpíval Ewě Farne. Ta je z něj tak hotová, že s ním okamžitě chce chodit. Štefan Pčelár nevěřil svým očím ani uším. Takhle po něm asi žádná holka nevyjela. Ewa jednoduše ví, co chce.

Voxel: "Aleš Petrželka. Z Olomóóca. Asi se přejedl syrečků, jinak si to neumím vysvětlit. Death-metalová včelka mája. Cítím vyšší, než malé množství drog. A i přesto jde dál!"

A teď přišel Aleš Petrželka z Olomouce. Je mu 28 let a rozum stále nemá. A právě proto ho asi nechala porota postoupit. Jednoduše je svůj.

Voxel: "Jolana Šándorová - tady se moc talentu nepodědilo. Škoda, že slečně nejde moc rozumět. Joli, šup do zkušebny/k učitelce zpěvu a na soutěže alespoň 3 roky zapomeň"

A co Jolana Šandorová z Košic? Porota nezjistila co z ní bude, ale jedno je jisté. Zpěvačka rozhodně ne. Ale alespoň jsme si trochu užili takový malý česko-slovenský jazykový koutek. Opravdu ji ponížili? Opravdz z ní Soukup udělal debila?

Voxel: "Lubomíra - Dívám se na Superstar nebo na soutěž krásy? Další kočka jde dál a Ewa žárlí víc a víc."

Takže jak zpívá dobrovolná hasička Lubomíra Hanušinová. Úžasně! Ondřej SOukup byl unešen a Ewa Farna chtěla z konkurzu utéct někam do Polska.

Kteří borci a krásky přišli v historii SuperStar?

Sledujeme přehled krásek, co dorazily na castingy. Jedna byla víc sexy než druhá. Ale ne pokaždé znamená krása talent... Ewa Farna mí z nich komplexy a kreslí si obličej na papír.

Voxel: "Ladislava Maníčková - Ewa žárlí..A právem! Čím to, že slovenky jsou takové kočky, sakra?? Ladislavu uvidíme i v divadle. Už teď se těším.:-)"

SuperStar casting

A co nám zazpívá Ladislava Maníčková z Lipnian? Učitelka z hudební školy? Když tahle nepostoupí, kdo tedy? Snad proto také nemusela ani zpívat. Porotci cítí talenty na kilometry daleko. Hlavní je to cítit...

Teď vidíme rychlý přehled soutěžících, kteří postoupili, zatím ani netušíme, jak se jmenují. Ale to se ukáže v dalších kolech.

Voxel: "Jan Pohlodko - čumím jako puk, tohle prostě nezpívá chlap!! Ženský hlas + mužský zevnějšek nezafungoval na porotu. tak 'snad příště'?"

Jan Pohlodko ze Solopysk zpívá tak nějak jinak... Je to docela nářez, lépe řečeno přírodní úkaz. A pro ty porota nemá smysl. Zato Roman Juraško, ten rozhodně jako ženská nevypadá...

Takže teď vidíme kratší přehled ostrých výroků porotců. Ti tři prostě umějí...

Voxel: "Shirley - Což o to,uspala mě pěkně.. dobrou všem čtenářům"

Shirley Danielová má osmnáct roků a učí se kadeřničkou. Což je docela dost vidět na jejích vlasech. Co je vidět na jejích zubech těžko říct, ale je to hrůza. Stejně jako její zpěv. Porota ji poslal zpívat na pohřeb. Konkrétně pavol Habera, takže si ho trochu představíme... Máme jasno, je to hodně ostrý hoch.

Ondra má prostě náladu kritizovat, tak si ho trochu představíme. Je to jasný, v hudbě už něco dokázal.

Voxel: "Vzhledem punkerka, ale sebevědomí totálně v kýblu. Tohle že je punk??! Kerndlová a song Anděl?! Asi mám vlčí mlhu před očima..."

Karolína Vápeníková, punkerka co zpívá Terezu Kerndlovou a jejího Anděla. Hrůza. Jak řekl Ondřej Soukup, zradila punk.

Takže teď si trochu Ewu představíme. Aktuálně nemá kluka, takže asi vzala pozici porotce v SuperStar také proto, aby si někoho našla. Pozor ondro Soukupe, je na starší.

Máme tady další příběh. Ten kluk hraje fotbal a prý dokonce líp zpívá. Cukroušek se jmenuje Martin Holubec a je mu teprve šestnáct. Tak to bychom mu mohli chyby odpustit ne... Ewa se polila vodou. Bylo jí ze skvělého zpěvu prý horko. Nám zase bylo horko z toho, jak se polila.

Voxel: "Ségra od Debbi Kahlové. Pomohla protekce? S Pa'lem souhlasím, Debbi má zajímavější barvu, ale i 'mladší verze' uspěla. Uvidíme, jak to Jacqueline vyjde v divadle..."

SuperStar casting 2

Holka se snaží. Je vidět, že hodně trénovala a hodně ji připravovali. Nakonec ji nechali postoupit právě kvůli její ségře to vypadá. Není to protekce? Pavlovi Haberovi se to rozhodně líbilo...

A je tady ségra Debbi, mladší a odvážnější Jacqueline. Už jsme o ni psali... Ale postoupí?

Voxel: "Kristýna Barkociová - můj favourite song Feelin' good. Docela si to dala, i když angličtina trochu vázla.. Jde dál!"

Kristyna Barkociová, 18 roků a Feeling good. To je první pěvecký výkon, co dnes diváci sledují. Holčina je vážně hodně hlasitá. Ale bude to porotě stačit? Jasně! Jde dál! To je slz... Holčině se splnil sen.

Cože? Zvuk zubní vrtačky je proti jeho zpěvu blaho? To by asi nikdo nechtěl slyšet.

Pane bože, Haberu se Soukupem se rozezpívavají. Myslíte, že kdyby hodnotili sami sebe, že by se vybrali?

VOXEL: "Už jen z ukázek mám asi 10 tipů na pěchotu, vypadá to na hardcore tento rok!!"

Do divadelních kole dojde z castingů 100 nejlepších. Jen? Jak už řekl Pavol Habera, hodně kvalitních zpěvaček z řad holek muselo ven.

Hmmm, Roadshow z celého Česka a Slovenska... Tak to je novinka. Soutěžící nehledali SuperStar, ale SuperStar hledala soutěžící.

SuperStar casting

Castingy byly v Praze a Bratislavě. Soutěřící tam vítaly nové moderátorské hvězdy Roman Juraško a Zorka Kepková.

Na začátek nám naservírovali jednu soutěžící, která asi zpívala dost blbě... Tolik nadávek asi Ondřej Soukup nikdy neslyšel ani od Gábiny Partyšové. Nakonec, můžeme být rádi, že slečna nebyla v Americe. Ale těžko říct, jak by jí tam prošlo vylévání si vzteku na kameramanovi.

Tak znělka je pryč. Jsme v redakci ohromeni. Takhle fenomenální nástup neměl ani Harry Potter.

Teď říkají, že do nové SuperStar se přihlásilo osm tisíc soutěžících? Cože? 8000? A všechny si je museli Farna, Habera a Soukup poslechnout? Být porotcem SuperStar je asi jedna z nejtěžších věcí na světě.

Tak to začalo!

VOXEL: "Zdravím všechny fanoušky i hatery soutěže/reality show Superstar, kde budu vynášet i já nekompromisní verdikty k těm, co jsou předurčeni k tomu, aby se jejich sláva hvězd dotýkala, stejně jako těch, kteří se hambou propadnou (a možná i cvrnknou do kalhot), až uvidí své looserské výkony! Za chvíli nám to začíná, tak jdeme pomalu na to!!"

SuperStar casting

Napětí stoupá, za pár minut show začíná...

Uvidíme nové pěvecké hvězdy? Uvidíme největší trapany v celé galaxii? A jakou show předvede zbrusu nová porotykně Ewa Farna? Před novou sérií SuperStar nás čeká spousta otázek.

Více o Voxelovi čtěte ZDE a podívejte se na jeho klipy.

Autor: red

Diskuze