Pavlína Pořízková a Ric Ocasek - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Láska vyhasla

První česká topmodelka Pavlína Pořízková se po 28 letech rozešla s manželem!

Topmodelka Pavlína Pořízková (53) a americký hudebník Ric Ocasek (74) jsou po 28 letech od sebe. Co je k tomu vede?

11 fotek
První česká topmodelka Pavlína Pořízková a americký hudebník Ric Ocasek, jehož prarodiče jsou původem z Československa, se po 28 letech manželství rozhodli, že půjdou každý vlastní cestou. Pořízková tuto zprávu světu oznámila na svém Instagramu.

Konec vztahu v příspěvku přirovnává k autu, pravděpodobně v souvislosti s Ocaskovou kapelou, která nese název The Cars. „Naše rodina vždy byla - a stále je - jako dobře fungující auto. Když jsme všichni čtyři pohromadě, můžeme jet, kamkoli nás cesta zavede. Ale už nejsme jako jízdní kolo, můj manžel a já už spolu nebudeme dál šlapat do pedálů. Takže jsme kolo odložili. S Ricem jsme se za poslední rok v klidu rozešli. Fotky naší šťastné rodiny jsou skutečně šťastné rodinné snímky. Jen už prostě nejsme pár,“ napsala.

Pár se vzal v srpnu roku 1989 po sedmiletém vztahu. „Láska, kterou k sobě navzájem cítíme, je tak obrovská, že je téměř možné se jí dotknout, a taková láska nemůže nikdy zmizet,“ pokračovala Pavlína. Dodala, že s ohledem syny Jonathana a Olivera nebudou celou věc nyní více komentovat.

Autor: mk

Diskuze