Adele
Zdroj: Profimedia
Hello from the other side...

USVĚDČUJÍCÍ VIDEO: Největší tajemství zpěvačky Adele bylo odhaleno! Fanoušci jsou v šoku

Oblíbená zpěvačka Adele (28) se dlouho snažila před celým světem skrývat své největší tajemství. Teď ale bylo prozrazeno a všichni zpěvaččini fanoušci jsou v šoku. Co tak dlouho tajila?

Britská zpěvačka byla až do této doby pověstná tím, že se dokázala dostat na stage tak, aby ji u toho nikdo neviděl. Teď ale byl její fígl prozrazen a Adele byla odhalena. Bláznivý způsob, jakým to celé dělá, šokoval celý svět. Zpěvačce se ale musí nechat smysl pro originalitu, protože tohle jen tak někdo nevymyslí.

Adele velmi často koncertuje na sportovních stadionech, kde ke vší smůle není žádná tajná chodbička, kterou by se mohla bez povšimnutí dostat ze šatny na pódium. „Způsob, jakým se dostávám na stage, je pro mě dost namáhavý. Nemohu vám to však říct do té doby, než to celé skončí. Až to zjistíte, budete se smát,“ nechala se Adele slyšet pro The Sun.

Tajemství ale prasklo dřív, než si zpěvačka přála. Vždy si prý před koncertem vleze do bedny na kolečkách, tu potom svalnatí bodyguardi odvezou až pod stage. Adele je tak vždy nucena strávit v těsné bedně až několik dlouhých minut. Inu, když jste takhle slavní, tak před světem utajíte máloco. Napadlo by vás, že má Adele takový smysl pro dobrodružství?

Zpěvačka Adele má dvojče! GALERIE, ze které budete paf
Proměna Adele: I vy můžete stejně prokouknout!

Autor: mic

Diskuze