Seriál Ulice: Rodinu Peškových opět obchází smrt... - 3
Zdroj: TV Nova
Je to venku!

PROZRAZENO: Herec z Ulice konečně řekl, která postava v Ulici zemře!

Spekulacím o tom, kdo příští týden zemře v Ulici, je konec. Velké tajemství prozradil herec Václav Matějovský ve svém novém online pořadu HASHTAG. Do něj si pozval kolegyni z Ulice Šárku Vaculíkovou a kromě tajné informace z ní dostal i slzy dojetí.

25 fotek
Už příští týden do děje seriálu Ulice naposledy promluví jedna z klíčových postav. A tahle smrt naplní rčení o božích mlýnech. Přijde si totiž pro aktuálně největšího prevíta seriálu, Roberta Bláhu (Vuk Čelebić), seriálového manžela Vaculíkové. O psychicky náročném natáčení scény, v níž se coby Adriana Bláhová o smrti manžela dozvídá, se herečka v pořadu #HASHTAG rozpovídala. „Bylo to těžký. Připravit se na to dá tím způsobem, že se snažíš co nejvíc si představit, že se to děje tobě,“ vypráví v pořadu kolegovi Vaškovi Matějovskému ještě se slzami v očích. Celý díl mohou diváci vidět už nyní na portálu Nova Plus.

Smrt Roberta Bláhy přijde nečekaně. Jeho život totiž vyhasne v autě po zběsilé jízdě a smrtícím nárazu. Z Ulice tak zmizí nejzápornější role současnosti. Na ty je jeho představitel Vuk Čelebić zvyklý. „Já pořád hraju záporné role, i v divadle a dělám to rád. Tohle je ale asi největší svině, kterou jsem kdy hrál, a to jsem dělal i Jaga v Othellovi,“ přiznává Vuk Čelebić. „Robert je proutník, to je pro mě protiúkol, osobní zkušenost s tím nemám, ale současně nemám problém to zahrát,“ dodal s tím, že v Ulici získal mnoho cenných zkušeností. „Poznal jsem tady mnoho skvělých lidí, od kterých jsem se mohl učit a kteří mi v mnohém pomohli,“ přiznává Čelebić s tím, že natáčení Ulice mu bude chybět. „Nemá smysl ale truchlit. Ta role měla tak zajímavý průběh, že zanechá stopu,“ věří Čelebić a nemýlí se. Bláhův náhlý skon odstartuje sled dalších dramatických událostí v Ulici.

Kdo je Robert Bláha?
Postava Roberta Bláhy se v Ulici objevila poprvé vloni v únoru, kdy se přišel ucházet o pozici tiskového mluvčího starostky Světlany Nyklové (Tereza Bebarová). Světlaně se líbil a svým suverénním projevem si ji získal. V tu chvíli neměla ani tušení, jakého hada si bude hřát na prsou a že ji do roka přivede za mříže. Postupně si získával srdce mnohých žen Ulice. Zamotal hlavu Vendule Maříkové (Anežka Rusevová), jejímž prostřednictvím se chtěl vetřít do přízně Světlaniny rodiny, vášní pro něj vzplanula i sekretářka Denisa Mastná (Stanislava Jachnická), která s ním udržovala milenecký poměr na půdě radnice. Největším úlovkem pro něj ale jednoznačně byla Adriana Pešková, kterou vmanipuloval nejen do sňatku, ale také do prodeje bytů v domě, který dostala od dědy Peška (Rudolf Hrušínský). Věrný jí být ale nedokázal, podváděl ji nejprve s Denisou, později s mladou a krásnou Ájou (Barbora Mudrová). Teď ale spadla klec! Už tento pátek Adriana jeho nevěry prokoukne.
 

Autor: bin

Diskuze