Brad Pitt - 1
Zdroj: Profimedia
Snaží se!

PROZRAZENO: Brad Pitt nastoupil na protialkoholové léčení! Má velkou motivaci

Dlouho se o tom spekulovalo, ale teď to přiznal. Brad Pitt (53) je členem anonymních alkoholiků. Hodlá totiž vyrazit do boje o své děti. Jak závislost nyní zvládá?

5 fotek
Tohle pro hollywoodského hezouna Brada Pitta nebyl hezký rok. Rozpadlo se mu manželství s Angelinou Jolie (41), která mu následně po divoké hádce zakázala vídat děti. Na Bradovi je vidět, že to pro něj nebylo a není zrovna jednoduché období. Dost sešel a je na něm vidět, že se hodně trápí.

Podle všeho navíc svoje chmury utápěl na dně flašky. Sám herec dokonce přiznal, že to tento rok s alkoholem přeháněl. Americká média informovala, že Pitt nyní dochází na setkání anonymních alkoholiků v protialkoholovém ústavu. Kromě toho mu pomáhá terapeutka, která má za úkol, udržet herce střízlivého.

V současné době tak Brad chodí pravidelně na testy, aby dokázal, že už nepije jako duha. A motivaci má obrovskou. Herec se totiž chystá bojovat o své děti. Vídat se s nimi sice už může, nicméně herec je chce dostat do své péče. Souboj to ale bude velmi vyčerpávající. O Angelině je totiž známo, že její děti jsou pro ni to nejdůležitější na světě a pravděpodobně se jich jen tak lehce nevzdá.

Autor: mic

Diskuze