David Prachař omylem vyzradil jméno vnučky - 1
Zdroj: Profimedia
Dobře to dopadlo

Agáta Prachařová překvapila nádherným jménem pro dceru! Tchán se omylem prořekl

15. 9. 2017

Agáta Prachařová (32) v středu večer přivedla na svět očekávanou dceru. Doteď ale nikdo nevěděl, jak se holčička jmenuje. Kdyby se tchán a herec David Prachař neprořekl (58), nevyšlo by na povrch tohle krásné jméno!

9 fotek
Agáta Prachařová porodila ve středu večer Jakubu Prachařovi (34) jejich první společné dítě. Pár sice vychovává Agátinýho syna Kryšpína, ale společného potomka se už nemohli dočkat. Modelka sama se od porodu k narození holčičky nevyjádřila a všichni čekali na to, jaké jméno novopečení rodiče nakonec pro malou princeznu vybrali.

Pokud jste po nevšedním Kryšpínovi čekali podobně netradiční jméno, jste na omylu. Jak uvedl Blesk.cz, holčička dostala jméno Mia! Pár a blízká rodina úzkostlivě tajily jakékoli informace o holčičce, a tak je tohle první zpráva, která vyplula na povrch. Jak se ale zdá, byl to trochu omyl. Prořekla se totiž hvězda Specialistů, herec David Prachař, který se chtěl pouze do médií pochlubit tím, že mu už syn poslal fotku novorozené vnučky.

V euforii a radosti se tak nečekaně prořekl. Snad nebude Agáta na tchána příliš naštvaná. Holt si pyšný dědeček pustil trochu pusu na špacír. Nutno ale podotknout, že jméno vybrali Prachařovi opravdu krásné. Podle webu nasejmena.cz je toto jméno v současné době na vzestupu. V České republice žije v současné době přes 1300 žen a dívek nesoucí jméno Mia a jejich věkový průměr je pouze 5 let! Jak se vám líbí?

Autor: bin

Diskuze