Ráda se předvádí

Rapperka Nicki Minaj opět provokuje: Ukázala obří umělá prsa! FOTO

Nicki Minaj (36) opět provokuje. Zveřejnila fotografie, na kterých je nahoře bez. Měla co dělat, aby si své umělé vnady udržela jednou rukou.

5 fotek
Zpěvačka Nicki Minaj je známou provokatérkou. S jemností a přirozeností si zrovna netyká. Je svá a hodně extravagantní. Známá se stala nejen díky svému hudebnímu umu, ale také pro svůj vzhled. Barevné vlasy, velké pozadí a bujné poprsí - bez toho si známou rapperku nikdo nedokáže představit.

Na Nicki Minaj byste jen těžko hledali něco, co není umělé. Řasy, vlasy, nehty, prsa... Ona se tím ale netají. Své obří umělé vnady se nestydí vystavit na obdiv. Nedávno se vyfotila nahoře bez na svůj Instagram. Pikantní komentáře fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat.

Udržet silikonové implantáty jednou rukou, muselo dát zpěvačce docela zabrat. Rapperka se se světem podělila o tyto fotky ne proto, aby ukázala svá prsa, ale chtěla zdůraznit to, že jí její přítel Kenneth Perry takto pomáhá s převlékáním.

Současného partnera zná Nicki od svých 14 let. A miluje ho tak moc, že jí nevadí ani jeho minulost. Je zapsaný jako sexuální delikvent a má na kontě několik přestupků. Stejně tak, jako má Nicki ráda výrazný vzhled, může se "pyšnit" i partnerem s "výraznou" minulostí.

Autor: mk

Diskuze