Divoška

Provokatérka Miley Cyrus během přímého přenosu vystoupila bez podprsenky! VIDEO

Zpěvačka Miley Cyrus (26) v sobotu vystoupila v pořadu Saturday Night Live. Známá provokatérka si na sebe vzala rozepnuté sako, ale podprsenku nechala doma.

5 fotek
Miley Cyrus v sobotu obohatila své vystoupení v Saturday Night Live. Vzala si na sebe totiž outfit, složený ze stříbrného svršku Gucci, který si nechala rozepnutý. Pod ním neměla už vůbec nic!

Někteří diváci se víc, než na její vystoupení s hudebníkem Markem Ronsonem, který ji doprovodil na kytaru, soustředili na její hrudník. Žádného faux pas se ale nikdo nedočkal. Zpěvačce v přímém přenosu bradavky nevykoukly, jak by možná někdo čekal.

S Ronsonem zahráli singl Nothing Breaks Like a Heart a sklidili velký úspěch na sociálních sítích. Možná ale více právě díky zpěvaččině outfitu, než pěveckému výkonu. „Nikdy jsem vystoupení Miley nevěnoval tolik pozornosti,“ žertoval jeden z fanoušků na Twitteru a mnoho dalších se k němu přidalo.

Jejich hit je v žebříčku Billboard's Hot 100 na 67. místě a na YouTube si už vysloužil přes 22 miliónů zhlédnutí. Miley v klipu vystavuje holý zadeček, takže možná i proto se na něj tolik lidí rádo dívá.

Autor: mk

Diskuze