Agáta Prachařová
Zdroj: archiv Captain Morgan
Jako kapitán!

Provokatérka Agáta ukázala odvážný outfit. Co jí to vykouklo z šortek?

Ve stylu Jacka Sparrowa dorazila na pirátskou loď na Náplavce známá pařmenka Agáta Prachařová. V kratičkých šortkách provokovala přítomné pány, kteří na ní mohli oči nechat.

6 fotek
Několik pletených copánků, rozepnutá dlouhá khaki košile, vykrojené body, krátké džínové šortky a vysoké jehly... Agáta zkrátka ví, co jí sluší, a nebojí se odhalit své tělo v krátkých šortkách, ze kterých jí vykukovalo dost vykrojené body. Jsme zvědaví, s čím Agáta překvapí příště. Jako pirátce by jí to slušelo asi i s hákem místo ruky a černou páskou přes oko. Chybět nemohla ani úspěšná blogerka Nikol Moravcová, kterou známe většinou jako neřízenou střelu. Nebojí se ničeho a je vždy připravená zkusit všechno.


Paragliding, kiting, surfing, brusle,skok padákem – tahle holka se opravdu nenudí a rozhodně není ani nudná. Její smysl pro humor a velké srdce jí doprovází na každou párty. "Jsem tu jen na skok, na tři měsíce, pak se zase vracím do Los Angeles, kde teď žiju. Zamilovala jsem si to tam," říká nadšeně Nikol Moravcová, které cestování prospívá. Nikol by mohla klidně razit heslo, kolik zemí procestuješ, tolikrát jsi člověkem.


Náplavka ožila ve jménu oblíbeného rumu Captain Morgan, který pro své příznivce uspořádal monstrózní hudební událost. Hlavní hvězdou večera byl rapper Majk Spirit, slyšet diváci mohli také skupiny Mandrage, Rybičky 48 nebo třeba Debbi a Lipa.


Česká Cindy Crawford, nádherná modelka Zuzana Jandová, nešetřila svůdnými pohledy krasavce Majka Spirita. Co by na to řekla jeho holka? Pirátská loď Captain Morgan zahájila svůj provoz ve velkém. Zavítat na ni může každý, kdo se vypraví na Náplavku v Praze.

Autor: niž

Diskuze