Nicki Minaj - 2
Zdroj: YouTube.com
Tentokrát to přehnala

POBOUŘILA SVĚT: Nicki Minaj natočila videoklip přímo na místě teroristického útoku v Londýně!

Známá americká hip-hopová a R&B zpěvačka Nicki Minaj natočila nový videoklip v Londýně a pobouřila jím celý svět. Co se tedy stalo?

6 fotek
Děj videa se odehrává převážně na Westminsterském mostě, který vede k britskému parlamentu a je jednou z hlavních dominant Londýna. Nikoho ale nepřekvapuje, že i pro tento klip zvolila Nicki Minaj velmi vyzývavé oblečení, které toho moc nezakryje. Zpěvačka opravdu ráda provokuje, a tak i její taneční kreace byly dost provokativní až lascivní.

Na tom by ale nebylo nic divného na provokace Nicki Minaj jsme si dávno zvykli. Je v tom však jedno velké ale – to vše se odehrává na místě nedávného teroristického útoku, kdy útočník najel na Westminsterském mostě automobilem do skupiny lidí, pak vystoupil a několik jich pobodal, včetně jednoho policisty.

Dle oficiálních zdrojů se klip točil jen několik dní před útokem. Pár dní potom Nicki Minaj prohlásila, že je zdrcená tím, co se v Londýně odehrálo a že klip určitě sestříhají tak, aby nepobouřil nikoho z příbuzných obětí. Proto všechny nemilé překvapilo, že výsledný klip, který měl premiéru před několika dny, obsahuje veškeré lascivní scény z místa útoku. Klip pobouřil celý internet. I věrní fanoušci zpěváčky na sociálních sítích tvrdí, že hip-hopová diva to tentokrát vážně přehnala.

Dle posledních zpráv manažeři zpěvačky prohlásili, že video bude (údajně) ještě jednou sestřihané, aby nepobuřovalo veřejnost.

Autor: Iri

Diskuze