Slunce - 9
Zdroj: Twitter/ Facebook
Oběť trollingu

Prosil lidi na internetu, zda by mu mohli posunout slunce mezi prsty. Později hořce litoval!

No jo, někdy se fotka prostě nepovede na jedničku, ale jinak se vám líbí a opravdu byste si ji chtěli dát na facebook nebo Instagram. Co pak dělat? Nejhorší věc, kterou můžete v podobných situacích udělat, je poprosit někoho cizího na internetu, jestli by vám s úpravou nepomohl.

7 fotek
Tohle pravidlo by měl znát každý. Nikdy, ale opravdu nikdy nežádejte lidi na internetu, zda by vám nepomohli nějak vylepšit vaši fotografii – třeba aby vaše chycená ryba vypadala větší, abyste se dotýkali prstem Eiffelovky nebo třeba abyste měli mezi prsty slunce.

O to poslední žádal na internetu i muž na úvodní fotografii. „Dokázali byste mi slunce posunout mezi mé prsty?“ zněla jeho jasná prosba. Ovšem trollení na sebe nenechalo dlouho čekat.

Chudák uvěřil tomu, že jeho prosbu skutečně někdo vezme vážně. Ovšem jak už to tak bývá, lidé si z něj pořádně vystřelili a na výsledek se můžete podívat v galerii. Takže nezapomeňte na již zmíněné zásadní pravidlo: Nikdy nežádejte lidi na internetu, zda by vám nepomohli vylepšit vaši fotografii. Nikdy.

Autor: niž

Diskuze