Neuvěřitelný příběh

Prošel si pořádným peklem a stáhl se do ústraní: Kam zmizel J. T. z Kroku za krokem?

Pro Brandona Calla (42) byla role Johna Thomase Lamberta, známého jako J. T., tou zcela nejzásadnější. Do povědomí diváků se však dostal už dávno předtím v 80. letech a diváci jej milovali. Po nešťastné události se však stáhl do ústraní.

8 fotek
Brandon se poprvé objevil v seriálu Magnum s Tomem Selleckem. Za zmínku stojí i seriály Santa Barbara a Pobřežní hlídka. V posledním zmiňovaném si zahrál syna Davida Hasselhoffa. V roli Hobbieho však vydržel jen jednu sérii. Nemuselo ho to mrzet, téměř okamžitě začal pracovat na sitcomu Krok za krokem, kde působil sedm let.

Když se 3. září 1996 pozdě odpoledne vracel z natáčení domů, začalo jej sledovat neznámé auto. Brandon si všiml, že se mu kýve kolo a znervózněl. Drželo se za ním jen pár centimetrů. Brandon zpanikařil a rychle odbočil do vedlejší ulice, jenže si nevšiml, že je slepá. Opatrně se otočil a chtěl vyjet. Pronásledovatel čekal na křižovatce. Když jej chtěl Brandon minout, útočník začal střílet. Brandon se se zraněním obou rukou rozjel na policejní služebnu, kde zavolali záchranku. Zranění naštěstí nebyla vážná.

Herec se následně rozhodl ukončit svou kariéru a pomohl mu k tomu i brzký konec seriálu Krok za krokem. Policie střelce zanedlouho chytila. Tommy Eugene Lewis měl pestrou zločineckou minulost a byl odsouzen na 41 let. Od té doby se toho o Brandonovi moc neví. Údajně se měl vrátit do San Diega ke svým rodičům, kde jim pomáhal s provozem myčky a čerpací stanice. V roce 1998 se mu měla narodit dcera. Skrývá se dodnes a neúčastní se ani setkání herců z Kroku za krokem.

Seriál Krok za krokem můžete sledovat každý všední dne ve 12:25 na TV Nova.

Autor: kap

Diskuze