Baba Vanga - 1
Zdroj: Todaynews24h
Je to možné?

DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Co Baba Vanga předpověděla Evropě? Její nové varování míří na nás!

Její nadpřirozené schopnosti se začaly projevovat už když byla dívka. Někteří lidé ji sice považují za blázna nebo lhářku, ale její předpovědi jsou až děsivě pravdivé.

3 fotky
Baba Vanga byla známá bulharská věštkyně, která se jednoho večera ztratila v bouřce. Když ji lidé z vesnice našli, měla poraněné oči a nedokázala vysvětlit, co přesně se jí stalo. Už odmala milovala léčení a věnovala se bylinkářství. Zemřela 11. srpna 1996, ale zanechala světu řadu proroctví, z nichž se některé skutečně udály. Dokonce až s děsivou pravdivostí.

Mezi ty nejstrašnější ale patří právě ty, které se podle bulharské věštkyně teprve mají stát. Za devět let by Evropa měla přicházet o velké množství obyvatel a být málo osídlená. Rok 2043 pak bude podle Baby Vangy pro Evropu zlomový, protože tento kontinent zaplaví muslimové, kteří zde mají dokonce vládnout.

V roce 2196 pak čeká Evropany smísení s asijskou rasou, které má být důsledkem rozpadu suverenity evropských národů. Může se tohle opravdu stát? Situace posledních let tomu bohužel dost napovídá...
 

Autor: lor

Diskuze