Daniel Nekonečný, Eva Pilarová
Zdroj: Profimedia
Smrt Daniela Nekonečného (†52)

Propálil jí šaty za obří sumu a vrátil se kvůli ní na léčení: Pilarová vypráví o králi samby

Eva Pilarová (79) znala Daniela Nekonečného (†52) léta a jeho smrt ji zasáhla. Účinkovala s ním za život mnohokrát a vzpomíná na něj s láskou. Pro Prásk.cz promluvila o jeho protialkoholním léčení i o luxování třpytek z kocoura.

6 fotek
Zpěvačka Eva Pilarová na Daniela vzpomíná jenom v dobrém. “Na něj se prostě nemůžete zlobit. Byl velmi pozitivní člověk a měl velké charisma. Jezdil k nám na chatu, kde jsme pro něj vařili a všechno bylo uvařené ve žluté barvě. Po jeho odchodu byly všude třpytky. Kocoura jsme luxovali tak tři týdny. Byl takový srdečný a nikdy nezapomněl třeba když jsem měla narozeniny. Psal mi, když jsem byla v nemocnici,” prozradila Prásku.

“Byl jediný, kdo mě nutil se hýbat. Můj manžel je tanečník, takže vždycky tancoval s ním u nás doma a já to točila na kameru. Pak jsem se to podle toho učila. Manžel se mi smál, ale Daniel byl solidní,” pokračuje.

“S ním bylo vždycky veselo. Stalo se, že mi propálil model od Osmanyho Laffity. Jak používal na pódiu všelijaké prskavky a ohně, tak jsem pak měla takové černé tečky na drahých šatech,” směje se.

“Jednou jsme spolu vystupovali na takovém symposiu gynekologů. Skočilo to tak, že šel a kolem něj byly všechny ty jejich manželky,” vypráví Eva a říká, že měl velké charisma.

Ne vždy ale zažíval Daniel jednoduché období. “Byly doby, kdy se rád napil, a tak odjel na léčení. Když už tam byl, řekl si, co tady dělám a ujížděl taxíkem pryč. Já zrovna v tu dobu vystupovala na Staromáku a říkala jsem do mikrofonu, že se těším až natočím vánoční desku, na které budu spolupracovat právě s Danielem, Nekonečným. Ten taxikář měl zapnuté radio, kde běžel přímý přenos. Dan to slyšel, obrátil taxíka a vrátil se na léčení, které dokončil,” prozradila zpěvačka.

To, že by měl Nekonečný brát drogy, rezolutně odmítá.

Do jakých barev se oblékat? Toto jsou top trendy roku 2019
MÓDA ZA TOTÁČE: plísňáky, mrkváče a elasťáky

Autor: Han

Diskuze