Steven Spielberg
Zdroj: isifa.com
Luxus u pláže

Pronajmete si sídlo Stevena Spielberga za 3 miliony korun měsíčně?

Proslulý filmový režisér Steven Spielberg dal k pronájmu svoje exkluzivní sídlo v Malibu za více než 3 miliony korun za měsíc. Dům u moře má sedm ložnic a devět koupelen a leží necelý kilometr pláže.

3 fotky

Steven Spielberg není žádný troškař. Peněz má sice jako želec, ale přesto chce ještě vydělávat na pronájmu vého luxusního sídla.

Požaduje za něj tři miliony měsíčně. A to se asi vyplatí. I když - jak komu...

Steven pielberg je americký režisér. Spielbergova díla tvoří v dějinách kinematografie samostatnou stránku – je totiž nesporně komerčním režisérem, přesto si jeho tvorba zachovává vysoký filmařský standard. Nezaměřuje se pouze na jeden filmový žánr, ale jeho filmy sahají od sci-fi, komedie, drama až po horor.

Poprvé na sebe upoutal pozornost ve filmu Čelisti z roku 1975, kde působil jako producent. Mezi jeho další úspěšné filmy patří například série filmů s Indiana Jonesem, série Jurský park a bezesporu E.T. Mimozemšťan (1982).

Oscara za nejlepší režii získal poprvé v roce 1994 za snímek Schindlerův seznam. Tento film také obdržel ocenění za nejlepší film. Dalšího Oscara obdržel za režii filmu Zachraňte vojína Ryana (1998).

Autor: mivr

Diskuze