Henriette Hömke - 1
Škoda mladého života

PROKLETÝ EGYPT: V Hurghadě zemřela další krásná dívka! Smrt je opět záhadná

Egyptská Hurghada byla dříve dovolenkovým rájem všech turistů. Nyní se ale stává místem postrachu. Jako kdyby bylo toto místo už začarované. Zemřela v něm totiž další krásná turistka, tentokrát Němka, která byla nádhernou modelkou.

7 fotek
Německá Miss Henriette Hömke (†29) odjela do Egypta proto, aby si odpočinula. Doporučili jí to dokonce lékaři, protože měla vážné zdravotní problémy. Pobyt u moře se tak nabízel jako skvělé místo pro ozdravení. Jenže kráska se už z dovolené nevrátila!

Modelka a fitness trenérka Henriette údajně trpěla anorexií a v Egyptě se chtěla dát částečně dohromady. Ozdravný pobyt v Egyptě se však proměnil v tragédii. Modelka zemřela z dosud neznámých příčin.

Spekuluje se nad tím, že modelčino tělo bylo tak slabé, že nezvládlo změnu klimatu. Rodina přiznává, že byla modelka velmi slabá a vychrtlá, ale že všichni věřili, že se její stav lepší. V minulosti modelka také chodila s fotbalovým brankářem Schalke 04 Ralfem Fährmannem. Za rozchodem měly být právě její psychické problémy. 

 

Autor: niž

Diskuze