Beverly Hills 90210 - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Rakovina si nevybírá

Prokletí seriálu Beverly Hills: Zákeřná rakovina zasáhla kromě Shannen Doherty dalšího herce!

Fanoušci světově úspěšného seriálu Beverly Hills 90210 jsou v šoku. Po Brendě oznámil zákeřnou rakovinu další představitel. Kdo je to tentokrát?

9 fotek
Šokující zpráva přišla od dalšího herce veleúspěšného seriálu Beverly Hills 90210. Po představitelce Brendy Shannen Doherty (45), která již skoro dva roky bojuje s rakovinou, ohlásil zákeřnou nemoc i herec Luke Perry (50). Ten v seriálu zazářil jako dívčí idol Dylan. Dvojici tak nespojuje jen účinkování v seriálu, ale nyní i zkušenost s rakovinou.

Herec se svěřil, že podstoupil v roce 2015 preventivní kolonoskopii a výsledky pro něj byly pořádný šok! Lékaři mu objevili výrůstky v tlustém střevě a další testy potvrdily, že se jedná opravdu o rakovinu. Naštěstí se podařilo včas zasáhnout a od té doby nemá herec žádné zdravotní problémy. O své nemoci promluvil z osobních důvodů poprvé až nyní.

Manželce jeho kamaráda byla totiž diagnostikována rakovina v pokročilém stádiu. Luke tak chce upozornit na důležitost preventivního vyšetření. „Právě teď je 23 milionů Američanů, kteří nebyli na kontrole a kteří by na kontrolu jít měli,“ řekl herec pro portál Daily Mail a doufá, že svým příběhem inspiruje co nejvíce lidí.

Autor: vsa

Diskuze