Marta Jandová - 1
Zdroj: Instagram
Když se daří...

PROKLETÍ? Marta Jandová prožívá hrozné období. Poslední kapkou je dnešní bouračka! FOTO

Zpěvačka a hvězda druhé řady show Tvoje tvář má známý hlas Marta Jandová (43) má nehoráznou smůlu. Ani se nechce věřit tomu, co všechno se jí za poslední týdny stalo...

5 fotek
Marta Jandová má doslova pech. Místo toho, aby si užívala léto, musí čelit jedné nepříjemnosti za druhou. Jak se říká, když se daří, tak se daří. Nejdříve si v červnu přihodila nešťastně zlomeninu malíčku na noze, a tím si vykoledovala na několik týdnů sádru. Smůla ale nekončí.

Nyní si zlomil nohu i Martin manžel Miroslav Verner. Snímkem jeho zlomené nohy se Marta „pochlubila“ na sociální síti. „Můj muž... Když se daří... Ale bereme to s humorem. Bylo to vtipné, když jsem ho já, kulhavá, vezla na vozíku po Motole,“ okomentovala snímek Marta.

Jenže teď už zpěvačku smích trochu přešel, protože smůla se jí opravdu lepí na paty dost nepříjemným způsobem. Dnes měla totiž bouračku! „Smůla pokračuje. Stojím na křižovatce, čekám, až projede auto, abych mohla odbočit... Hmmm, neprojelo. Zastavilo se o mě... Žijeme, nemáme zranění a JE TO JENOM PLECH,“ sdělila fanouškům Marta. Dle fotografie to ale musela být rána poměrně velká. Hlavně, že se nikomu nic nestalo a Martě přejeme, aby byla tímto smůla završena a zase se jí dobře dařilo!

Ewa Farna má novou image! Vypadá jako dvojče Marty Jandové
Marta Jandová: Budu mít ještě jedno miminko! ROZHOVOR

Autor: niž

Diskuze