Bible - 7
Zdroj: eBay
Dárek pro tchyni

Poslední majitelku shodila ze schodů, bojí se jí děti i zvířata: Prokletá bible je teď na prodej!

Podle popisku na aukčním serveru eBay Bibli prodává jakýsi Fred. Ten ji dostal od své kamarádky, která se jí chtěla mermomocí zbavit dřív, než zemře. Proč?

12 fotek
Fred i jeho kamarádka, která není jmenovaná, věří, že jsou k Bibli připoutaní zlí duchové. Knihu zdědila po svých prarodičích a je si jistá, že spolu s ní přišly do jejího života zlé síly. Bála se ve svém vlastním domě, kde se samy od sebe otevíraly a zavíraly dveře i zásuvky a schody neustále skřípaly, jako by po nich někdo chodil. Poslední kapkou prý bylo, když ji duch uprostřed noci stáhl za vlasy ze schodů a ona skončila vyděšená a s hromadou modřin. Pak bylo jasné – kniha musí pryč.

Fred dům své kamarádky očistil svěcenou vodou a modlitbami a ve chvíli, kdy byla Bible vynesena z domu, všechny nadpřirozené jevy přestaly. To se prý stalo už v roce 2011. Fred poté nechal Bibli v Británii, zatímco bydlel tři a půl roku v Americe. Po návratu ze Států ďábelskou knihu přestěhoval do opuštěné místnosti v jednom kostele, protože má dítě a bojí se, že by kniha mohla přinést neštěstí jeho rodině.

Dostal prý nabídku prodat knihu za 50 tisíc liber (skoro dva miliony korun), ale odmítl ji, protože věří, že cena knihy, která pochází z roku 1880, je mnohem větší také díky duchům, kteří k ní jsou připoutaní. Nepřirozené aktivity prý potvrdila i expertiza.

Děsivou knihu vázanou v kůži si nyní můžete koupit na eBayi za 120 000 liber (přes 4 miliony korun). Koupí knihy se také zavazujete, že nebudete Freda žalovat za škody vzniklé řáděním duchů ve vašem domě.

Autor: mkr

Diskuze