Style - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Má to Style

Projekt s nejkrásnějšími tanečnicemi Česka? Stojí za ním Zdeněk Hrubý!

Hvězda 90. let Zdeněk Hrubý obnovil svůj úspěšný projekt Style, a aby se měli pánové na co koukat, přibral do něj pořádné kočičky. A kdyby se udílel titul projektu, který má nejkrásnější tanečnice Česka, Style by ho rozhodně získal! Zdeněk pro spolupráci přizval profesionální tanečnice Mirku Pikolovou a Marynu Ončulenko.

3 fotky
Se známou fotografkou Nikolou Bílkovou nafotili nové snímky. A pořádně sexy. V modelech návrhářky Zuzany Lešák Černé a skvělém looku od Michaely Ohemové můžete vidět, že holky jsou opravdu sexy a mají dokonalá tělíčka. Ostatně Mirka na to má i tituly krásy. Pyšní se titulem Miss Czech Press 2017, Miss Princess of the World 2016 a Top model 2016. Loni byla také ve finále České Miss, ze soutěže ale odstoupila. Maryna je zase známou tanečnicí a choreografkou a úspěšnou kickboxerkou.

Zdeněk si spolupráci nemůže vynachválit. "Tak mít kolem sebe takové kočky je asi sen každého chlapa. Výhoda je, že jsou nejen krásné, ale také nesmírně talentované," říká Zdeněk Hrubý, tvůrce projektu Style a také úspěšný skladatel hudby.

"Pro to, abych Style obnovil, jsem se rozhodl po koncertě s East 17, když se začali ozývat pořadatelé. Tam jsem tedy ještě vystupoval sám, ale k taneční hudbě tanečnice patří," dodal Hrubý, který projekt vrací i proto, že má nyní více volného času. "V březnu měl mít premiéru muzikál Robinson, ke kterému jsem napsal hudbu. Bohužel jak všichní ví, divadlo Hybernia vypovědělo producentce muzikálu paní Krauhulíkové smlouvu kvůli několikamilionovým dluhům deset dní před premiérou. Nyní hledáme prostor a nového producenta a věříme, že se muzikáloví fanoušci Robinsona v hlavní roli s Danem Hůlkou a Kateřinou Brožovou dočkají," říká Hrubý. "A abych nesedel a nebrečel do té doby v koutě, rozhodl jsem se vrátit na scénu Style," dodal Hrubý.

Autor: mk

Diskuze