Michael Schumacher - 2
Zdroj: Profimedia
Naděje umírá poslední

Schumacherova manažerka ve fanoušcích zanechala naději, že se jeho stav zlepšuje. Co řekla?

Po prohlášení Sabine Kehmové, manažerky legendy F1 Michaela Schumachera, získali fanoušci další naději, že se stav sedminásobného mistra světa zlepšuje. Co řekla?

5 fotek
Michael Schumacher v prosinci 2013 utrpěl po nehodě na lyžích ve francouzských Alpách vážné zranění hlavy. Prodělal dvě složité operace a strávil mnoho měsíců v kómatu. Ohledně jeho stavu bylo za celé roky zveřejněno jen velmi málo informací. Vždy se o Schumacherově stavu mohlo spíše spekulovat na základě prohlášení různých osobností ze světa motosportu. Fanoušci tak museli číst mezi řádky všech dostupných informací.

Nyní se diskutuje o plánech na vybudování Muzea Michaela Schumachera. Jeho manažerka Sabine Kehmová o víkendu k tomuto tématu řekla: „Během všech svých aktivních let měl Michael mnoho závodních vozů, kombinéz a přilb. Vždy jsme někde v hloubi svých myslí plánovali, že vše zpřístupníme veřejnosti.“

Kehmová při tom použila slovo „my“, což ve fanoušcích zanechalo jakýsi pocit, že na tom je Schumi lépe, když může rozhodovat o vytvoření muzea. Mistr světa Formule 1 na tom opravdu může být lépe, ale také může jít o pouhé domněnky a spekulace ze strany stále tak málo informovaných fanoušků. Oficiální aktuality ohledně Schumacherova stavu jsou i roky po incidentu velmi vzácné.

Autor: mk

Diskuze