Profíci v Ordinaci: Skutečný lékař zachránil nohu nové hvězdě seriálu
Zdroj: TV Nova
Skvělý zásah!

Profíci v Ordinaci: Skutečný lékař zachránil nohu nové hvězdě seriálu!

Drama hned v prvních natáčecích dnech! Jan Hájek, který nastupuje jako nová postava do Ordinace v růžové zahradě 2, může mluvit o obrovském štěstí díky práci! Mohl totiž přijít o nohu - nebýt odborného poradce seriálu Ordinace, který mu doopravdy zachránil život!

11 fotek
Jan Hájek, to je muž, kvůli kterému musel štáb Ordinace v růžové zahradě 2 překopat celý natáčecí plán. Hned první natáčecí den z placu rovnou do nemocnice! „Den před tím jsem totiž měl představení, kde hodně padáme, přes noc mi otekla noha a nebýt tady odborného poradce Otakara Dosoudila, tak bych měl velký problém,” prozradil reportérce pořadu Volejte Novu.

„Ota se na to podíval a říkal, že se to musí okamžitě řešit, takže v Ordinaci se ten den udělaly nějaký změny, že jsem jen seděl, nebo se opíral. A pak to šlo hopem, do Motola, vysoký CRP, antibiotika, pak už tam byl i Ota a říká mi, tak kamaráde sbal se, jdeš na operaci,” vypráví. „Ota mi zachránil nejen nohu, ale i roli,” dodává v reportáži, kterou diváci pořadu Volejte Novu dnes (v sobotu) ve 12:35. Bleskovým zásahem tak Otakar Honzovi zachránil nohu. Hrozila by mu totiž amputace! Chybělo pár dní a zánět, který měl Honza v koleni, by se dostal do kosti - pak by byl operační zákrok a následná rekonvalescence mnohem složitější a herec by do Ordinace pravděpodobně vůbec nenastoupil.

Mudr. Otakar Dosodil je v reálu traumatolog - tedy poúrazový chirurg pracující v nemocnici v Motole, v Ordinaci působí jako odborný poradce a diváci ho vídají v roli anesteziologa na operačním sále!

O roli Jana Hájka, MUDr. Sekorovi: „Je to motorkář, má hausbot, používá takový nestandardní postupy, myslím, že ta postava je napsaná tak, aby rozčeřila tam hladinu." Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 ho na obrazovkách uvidí už brzy.

Autor: mk

Diskuze