Zdroj: Prásk!
Bude to těžké

Profesor, který operoval Jiřího Pomeje: Herce čekají omezení! Jaké běžné věci teď nemůže dělat? VIDEO

8. 2. 2018

Herce a dabéra Jiřího Pomeje propustili po operaci z nemocnice. Po zákroku se po informacích slehla zem a my jsme tak vyrazili pátrat přímo do nemocnice! Marcela Tomčíková pro Vás získala rozhovor přímo s profesorem, který herce operoval!

Jiří Pomeje ležel v ústřední vojenské nemocnici pod dozorem pana profesora od 26. prosince. drastická hladovka rakovinu hrtanu porazit nedokázala, i když Jiří bojoval statečně! Před 14 dny mu tak museli napadenou část krku odoperovat!

Jiří Pomeje sice přišel o svůj jedinečný hlas, ale bude žít - a uvidí vyrůstat svou krásnou dcerku Aničku! Bude se muset ale naučit přizpůsobit životu se "slavíkem".

"V současné době se bude léčba soustředit na vyšetření, která by léčbu mohla ještě doplnit. To znamená, že bude opět v péči onkologů, kde bude zvažována další terapie, která by měla probíhat na základě výsledků histologie, která byla stanovena po operaci z toho odebraného hrtanu," říká lékař. "Samozřejmě se bude léčba potom soustředit na takzvanou rehabilitaci hlasovou," dodal.

Podle profesora se nyní nebude moci Jiří Pomeje například koupat v moři či v bazénu, jak byl zvyklý, jinak by se mohl utopit. Nebo se nemůže normálně vysmrkat.

Autor: mk

Diskuze