Ewa Farna
Zdroj: Archiv TV Nova
SuperStar Pláč v SuperStar

Proč brečela Ewa Farna v zákulisí? Je na zhroucení!

Témata / SuperStar, TV Nova

Pro porotkyni SuperStar Ewu Farnou (19) bylo minulé finálové kolo zase hodně emotivní. Slzy však utírala ještě předtím, než se rozbrečela v přímém přenosu kvůli vypadnutí Martina Šafaříka (22), v zákulisí. Proč?

Ewa Farna je na pokraji svých sil. "SuperStar a škola mi dávají hodně zabrat. Už je toho na mě prostě moc. Teď mě čeká zkouškové a já mám obrovský strach, že přijdu před ty profesory a řeknu jim: Omlouvám se, já to prostě neumím," svěřila se porotkyně SuperStar webu Prásk.tv poté, co chodila v zákulisí soutěže a tvářila se jako uzlíček neštěstí.

Neplakala ale náhodou i kvůli lásce se soutěžícím Štefanem Pčelárem? "My máme krásný lidský vztah, toť vše," řekla Farna.

Když pak diváci rozhodli, že do dalšího kola nepostupuje Martin Šafařík, Ewa brečela podruhé. "On a Jaro Smejkal byli moji favority, proto mě zorvna tato vyřazení hodně sebrala," svěřila se Farna v slzách.

Podívejte se na první vystoupení Martina Šafaříka v devátém finálovém kole, které se mu stalo osdudným:

Všechny podrobnosti o SuperStar najdete ZDE, přímý přenos z vily můžete sledovat ZDE. Exkluzivní záběry z vily SuperStar můžete vidět na VOYO. Sledujte, jak se finalisté baví ve středečních Aktivitách, nebo si poslechněte jejich zpovědi v pátečních Denících soutěžících.

ČTĚTE TAKÉ:

Obavy Šafaříkovi maminky: Terezka se mi líbí, ale bydlí daleko


Scalexova gilotina: Do top trojky diváci nepustili Šafu. To si nezasloužil!

Autor: mivr

Diskuze