Anne Hathaway - 3
Zdroj: oficiální zdroj
Byla všude

ZÁHADA VYSVĚTLENA. Proč se z Anne Hathaway stala nejnenáviděnější filmová hvězda?

Anne Hathaway si srdce diváků získala už v romantické komedii Deník princezny, kde se ze zakřiknuté studentky změnila v sebevědomou princeznu. Díky rolím sympatických dívek se z ní brzy styl miláček Hollywoodu. Jenže stejně rychle se vše změnilo...

10 fotek
Jak se z oblíbené herečky stala nejnenáviděnější celebrita posledních čtyř let? Proč ji média začala šikanovat ve stylu filmu Protivný sprostý holky a cokoliv, co udělala, bylo špatně, a vše došlo až tak daleko, že pro lidi, kteří ji nemají rádi (a že jich nebylo málo), se vžilo označení hatha-hatheři?

Vyhrála Ocara, je skvěle vzdělaná, zazářila v několika největších filmech posledních deseti let, hrála po boku Meryl Streep a v jednu dobu se objevila na obálce snad každého významnějšího časopisu. Byla až příliš úspěšná a najednou jí prostě bylo všude moc, filmy, reklamy, společenské akce, talkshow, rozhovory v magazínech... A když je někdo až příliš dokonalý, musí s ním přece něco být v nepořádku, že?

Začaly se objevovat názory, že nedokáže být přirozená a vždy přehrává – jako by stále byla na jevišti, že se snaží až příliš. Jakýkoliv její přešlap byl neskutečným způsobem rozmazáván na internetu i v médiích – například když spolu s Jamesem Francem uváděla Oscary v roce 2011 (přenos si vykoledoval označení „Nejhorší Oscaři v historii") nebo když si přišla pro Oscara za Bídníky v šatech, pod kterými se zřetelně rýsovaly její bradavky.

Vše došlo tak daleko, že lidé si začali dělat legraci z jejího obličeje. "Velké oči, velký nos a velká ústa na malinké hlavě! Jak se tenhle mimozemšťan může někomu líbit? E.T. žije mezi námi!" Anne si to odnášela na všech frontách. A v neposlední řadě k rozrůstání řad hatha-haterů pomohlo i to, že lidé se prostě rádi přidávají k něčemu, co je zrovna moderní.

Anne Hathaway se na nějaký čas stáhla z veřejného života a ve chvíli, kdy se z ní stala hvězda megafilmu Interstellar už hatha-haterům došla munice. Vypadá to, že nastal čas začít bezmezně nenávidět nějakou jinou celebritu.

Autor: mkr

Diskuze