Zdroj: Instagram
Osobní důvody

Proč se vévodkyně Kate a Meghan nemají rády? Už je to venku!

Od té doby, co deník The Sun přišel s tím, že se manželky britských princů nemusí, chytila se tohoto tématu další média. Teď se na svět dostal i důvod, proč tomu tak je!

9 fotek
Vévodkyně z Cambridge, Kate (36), a vévodkyně ze Sussexu, Meghan (37), se podle britských médií nemají moc v lásce. Začalo to údajně hádkou ohledně družičkovských šatů pro Charlotte a vyústilo to až k rušení tradic královské rodiny, kdy se William s Kate rozhodli poprvé netrávit Vánoce s královnou a zbytkem rodiny. Místo toho prý svátky stráví u rodičů Middletonových. To ale není vše!

S Meghan je to prý těžké ve všech ohledech. Kate se například nelíbilo, když Meghan vynadala členovi jejího služebnictva. Meghan v tu chvíli ještě nebyla ani členkou královské rodiny. O to víc to prý Williamovu manželku naštvalo. „Jsou to moji lidé a promluvím si s nimi já,“ reagovala podle britského The Sun Kate.

Nedávno vyšlo navenek, že se Harry a Meghan stěhují z Kensingtonského paláce. Od té doby se zprávy o sporech mezi oběma vévodkyněmi začaly šířit ještě víc. "Je to složitá situace a jsou rozhodnuti navenek zachovat pozitivní vztahy, přestože je zřejmé, jak se ty dvě liší ve svém přístupu,“ dodává zdroj britského deníku.

Podle zdrojů z paláce, které má deník Mirror, se Meghan k ostatním chová autoritativně a stroze, na rozdíl od Kate. Personál zvedl ze židle i její požadavek před svatbou, kdy chtěla instalovat do svatební kaple z 15. století osvěžovače vzduchu. Zdálo se jí totiž, že je tam zatuchlý vzduch a smrad. Bylo jí však řečeno, že kaple slouží královně, a tak bude dost dobrá i pro ni. Instalovat do historické budovy osvěžovače vzduchu bylo opravdu nepatřičné.

Autor: mk

Diskuze