Výměna manželek - Slavný návrhář bude mít na starosti sedm dětí - 3
Zdroj: TV Nova
Všechno má svůj důvod

Proč se Lucie z Výměny stala v 35 letech babičkou? Za všechno může vážná nemoc!

Sami mají sedm dětí. Když zjistili, že je jejich 17letá dcera těhotná, učinili však nečekané rozhodnutí. Dítě si musela nechat. Kvůli vážné nemoci!

23 fotek
Středeční díl Výměny manželek ukázal dva odlišné světy. Lucii (35) a Davida (35) a jejich sedm malých dětí a na druhé straně známého módního návrháře Osmany Laffitu (50), se kterým se desetidenní reality show účastnil i jeho partner Guy (49). Zatímco Lucie si deset dní žila jako v pohádce, Osmany se s početnou rodinou trochu trápil, přesto to zvládl na jedničku.

Lucie s Davidem mají celkem sedm dětí, přičemž jedno z nichž je vnouče. Jak je to možné? Tehdy sedmnáctiletá dcera Soňa otěhotněla. Potrat byl ale nemožný. „Dcera v minulosti prodělala dvě operace kvůli srůstům v dutině břišní, doktorka jí tedy na rovinu řekla, že by se jí v případě interrupce nemuselo podařit v budoucnu znovu otěhotnět,“ vysvětlil tatínek David.

Soňa je proto s dítětem na mateřské dovolené. Plánuje se ale brzy vrátit do školy, protože nechce skončit bez vzdělání jako jiné mladé maminky. Snad se jí i celé početné rodině bude nadále dařit!

Celý díl Výměny manželek s návrhářem Osmanym Laffitou najdete ZDE!
 

Autor: bin

Diskuze