Věra Špinarová a Ivo Pavlík - 1
Zdroj: Profimedia
Nemohl...

SMUTNÝ DŮVOD: Proč odmítl navštívit bývalý manžel Ivo Pavlík Špinarovou v nemocnici?

Nečekané úmrtí populární zpěvačky Věry Špinarové (†65) zasáhlo celou republiku. Teď vyplulo na povrch, že jí ještě před smrtí odmítl v nemocnici navštívit její první manžel Ivo Pavlík (83).

15 fotek
Zatímco s druhým manželem po rozvodu v kontaktu nebyla, s Pavlíkem je pojilo přátelství do konce jejích dní. Ex manžele nespojovalo jen to, že si skvěle rozuměli, ale navíc spolu mají i syna Adama. Právě on přišel s nápadem, že by jeho maminka mohla mít turné se současnou manželkou Pavlíka Heidi Janků.

„Mamka měla s taťkou moc dobré vztahy a já se na to turné, které mělo startovat na podzim, moc těšil. Mamka s Heidi se už také začaly dohadovat na repertoáru. Těšily se na to,“ řekl Adam Blesku. Odmítnutí muzikanta navštívit u lůžka Špinarovou proto spousta lidí nepochopila. „Taťka by za mamkou moc rád šel, ale už by to nedal. Je mu hodně let a dost ho to zasáhlo,“ vysvětlil rozhodnutí otce.

Je pochopitelné, že vzhledem k silnému poutu, co mezi sebou bývalý manželé měli, by byl pocit bezmoci pro Pavlíka nezvladatelný. To nic nemění na tom, že i tak je pro něj celá situace těžko únosná. Nezbývá než doufat, že se celá rodina s bolestivou událostí vyrovná.

Autor: vsa

Diskuze