Priyanka Chopra a Meghan Markle - 1
Zdroj: Profimedia
Není divu

Proč není pro Miss World 2000 dobrá zpráva, že je pozvaná na královskou svatbu?

Miss World z roku 2000 a zároveň hvězda amerického seriálu Quantico a filmu baywatch, Priyanka Chopra, prozradila, proč pro ni není "dobrá zpráva", že byla pozvaná na svatbu své kamarádky Meghan Markle.

10 fotek
Miss World z roku 2000 a hvězda amerického seriálu Quantico, Priyanka Chopra, nedávno zjistila, že je pozvaná na svatbu Megha Markle a prince Harryho. S Meghan jsou přítelkyně a indická herečka byla jednou z prvních, kdo Meghan na sociálních sítích podpořil, když bylo světu oznámeno její zasnoubení s Harrym.

Že bude pozvaná na jejich svatbu, se už dlouho předpokládalo. Dříve se dokonce roznesly zprávy o tom, že bude Meghaninou družičkou. To herečka vyvrátila. Na svatbu ale jde a už vymýšlí, co si vezme na sebe.

Priyanka Chopra však v Good Morning America prozradila, že pro ni pozvání nebylo "dobrou zprávou". Myslela to ovšem s nadsázkou. Snaží se totiž pro pár vybrat vhodný svatební dárek a neví, co pořídit. "Musíte pořád přemýšlet o té osobě, pro kterou dárek vybíráte. Popravdě, co se dává princeznám?," řekla.

Vždy dokonale oblečená Priyanka si navíc podle Us Weekly neví rady ani s tím, co si na Meghanin velká den obleče. "Mám nějaký nápad, ale ještě jsem si šaty nevybrala," prozradila hvězda filmu Baywatch.

Dnes večer od 21.30 sledujte pořad Prásk!, kde se dozvíte detaily týkající se hostiny z královské svatby Meghan a Harryho, která bude už 19. května. Odborník, který obsluhoval řadu známých osobností promluví o zásadách stolování.

Autor: mk

Diskuze