Žena prodává mateřské mléko
Zdroj: Profimedia
Velká poptávka

PROČ? Muži si od matky kupují mateřské mléko. Vydělala na tom už přes 100 tisíc

Podnikání se v mezích zákona v dnešní době meze nekladou. Obchodovat se dá opravdu se vším. Například i s mateřským mlékem. Tato žena ho prodává hlavně mužům! Co s ním dělají?

5 fotek
Rafaela Lamprou z Kypru má opravdu netradiční podnikatelskou činnost a tou je prodej mateřského mléka. Když žena podruhé porodila, začalo se jí v prsou tvořit nadměrné množství mléka, a tak nevěděla, co s ním. Nejdříve ho zamrazovala, a pak ji napadlo, že ho daruje matkám, které své děti kojit nemohou.

Svůj plán uskutečnila a brzo se o Rafaele dozvěděli i kulturisté. Ti projevili o její mléko zájem a to ještě za slušnou finanční odměnu. Proč? Mateřské mléko údajně pomáhá lépe budovat svalovou hmotu, a tak ho v zásadě muži pijí jako takový lepší, přírodní protein.

Podle deníku Daily Mail matka doteď prodala už přes 500 litrů mléka a stále v tom pokračuje. Mezi muži se ale našli i úchylové, kteří projevili zájem o koupi mléka jen proto, že je to vzrušovalo ho pít. I přesto ji v této činnosti její manžel údajně podporuje. Na druhou stranu, proč ne. Peníze se sypou a náklady jsou téměř nulové. A navíc tím i pomáhá!

Autor: bin

Diskuze