Markéta Stehlíková
Zdroj: TV Nova/Instagram
Žádná houžvička

PROČ? Markéta Stehlíková alias Karla z Ulice se trápí na dovolené! Dcera všemu přihlíží

Markéta Stehlíková (33) vyrazila znovu s dcerou Pepinkou na dovolenou. Pokud si ale myslíte, že si tam holky jen užívají, šeredně se pletete!

6 fotek
Herečka z Ulice známá jako policistka Karla vyrazila s dcerou na dovolenou. Po slunné Mallorce, kde malou holčičku potrápil ošklivý zánět ucha, vyrazila děvčata o kousek dál až do teplem rozžhavené Afriky.

Markéta s Josefínkou odcestovaly tentokrát do Egypta, což byl vždy turistický ráj pro ty, kteří chtějí vycestovat mimo Evropu a přitom jet někam, kde je to díky vysokému turismu v dnešní době dostatečně civilizované.

Pokud se ale domníváte, že si herečka jenom, jak se říká, „válí šunky“ nic nedělá, tak se pletete. Pochlubila se fotkou, na které celá splavená dokumentuje, jak trácí čas na dovolené s dcerou. V obrovské horku totiž Markéta provozuje jógu! Je pravda, že holčička maminčinému trápení jen přihlížela, ale i tak klobouk dolů. Markéta je zkrátka zdatná sportovkyně a má perfektní fyzičku, což dokázala i v Ulici, když to jako Karla Márovi pěkně natřela.

Autor: bin

Diskuze