Simona Krainová
Zdroj: Instagram
Instagramové tajemství

Proč jí to na Instagramu tolik sluší? Simona Krainová prozradila tajné triky! Opravdu stačí jen tohle?

Topmodelka Simona Krainová (43) přijela jako vzácný host do Ostravy na Fashion Weekend. Nejenže zářila nadšením z úchvatných modelů a šikovných návrhářů, ale zářila i v originálním outfitu. Jak jen to tahle kráska dělá?

11 fotek
Kdo jiný by měl být vzácným hostem na módní show Ostrava Fashion Weekend než právě Simona Krainová, která je úspěšnou modelkou pocházející z Havířova. Na módní show dorazila s manželem Karlem Vágnerem a oba si ji nadšeně užívali.

Také vás zajímá, jak jen to ta Simona dělá, že vždy vypadá tak dobře? Prozradila nám své triky, jak docílit toho, abyste na Instagramu vypadali nádherně.

„Používám instagramové filtry, ty jsou prostě fajn. Vždy vyfotím spoustu fotek a pak vyberu jednu. Dělá to tak každý. Všichni se sice tváříme, že to tak není, ale je to tak. Prostě třeba z padesáti fotek vyberu jednu,“ směje se Simona.

„Někdy to vyjde, někdy ne. A tak si pomůžu těmi filtry. Nicméně nemám ráda aplikace, kde si holky retušují kruhy pod očima a podobně. Dělají pak ze sebe něco, co nejsou. A to není nic pro mě. Používám opravdu jen ,přírodní filtry‘, aby toho nebylo příliš. Nemám i ráda, když mě někde vyretušují třeba v časopise. Někdy jsem tak přeretušovaná, že se mi chce brečet. Fotka musí být dobře nasvícená, to je základ. Prostě to největší kouzlo je vybrat a hledat dobré světlo a ne retušovat, takže na to se musíte při focení zaměřit,“ dodává s úsměvem blonďatá kráska.

Autor: niž

Diskuze