Ester Ledecká, Janek Ledecký
Zdroj: Profimedia
Sportovní krev

PROBOHA, PROČ? Ester Ledecká půjde na testy DNA!

Nejúspěšnější česká lyžařka a snowboardistka současnosti Ester Ledecká (23) řeší kromě slušně rozjeté kariéry i velmi choulostivou rodinnou záležitost. Kvůli tomu dokonce podstoupí i testy DNA, které mohou odhalit mnohé!

5 fotek
Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká se ve středu večer nechala na Nova Sport 1 vyzpovídat moderátorem Štěpánem Sokolem a řeč rozhodně nezůstala jen u její sportovní kariéry. Ester totiž přiznala, že se v blízké době chystá na testy DNA!

Proč? Vždyť ty se obvykle podstupují v případě, že dotyčná osoba chce určit svého biologického otce. Že by známý hudebník a producent Janek Ledecký (55) ve skutečnosti nebyl její otcem? Nikoli... Jde tu o někoho úplně jiného!

Ester promluvila o tom, že má možná příbuznou za velkou louží. Tou by mohla být americká plavkyně Katie Ledecky. Ta se s českou sportovkyní domluvila na tom, že podstoupí testy DNA. „Je dost možné, že to proběhne. Ona má české příjmení, a tak je dost možné, že jsme příbuzní,“ přiznala snowboardistka... Tak uvidíme, jak to dopadne!

Autor: bin

Diskuze