Petra Němcová - 8
Zdroj: Profimedia / instagram
To je teda něco

PROBOHA, CO TO JE??? Petra Němcová odhalila sexy zadeček! Ale pak všichni strnuli hrůzou...

Topmodelka Petra Němcová (37) není už v Čechách moc jako doma. Přesto patří mezi naše nejúspěšnější krásky, které slaví úspěch za oceánem, ale na rodnou krajinu nezapomínají.

8 fotek
Krásná Petra Němcová se řadí k nejúspěšnějším Češkám, které mají za sebou už velké věci. Focení pro neznámější magazíny, přehlídky neslavnějších módních značek, nebo třeba i vlastní reality show - to vše si už vyzkoušela tahle blondýnka na vlastní kůži. Přesto nezapomíná na rodnou krajinu, a čas od času se vrací do České republiky za rodinou, výjimečně za nějakou zajímavou pracovní nabídkou.

Na italském ostrově Ischia si Petra užívala volné chvíle s přítelem. Písečné pláže, moře a slunné počasí přímo vybízelo k tomu, aby se krásná modelka ukázala v plavkách. Jenže když se ohýbala u lehátka, naskytl se všem pohled na její zadeček.

Ne že by to nebyl pěkný pohled, pokud by šlo výhradně o Petřiny sexy půlky, ale všechny zarazilo něco zcela jiného. Hyzdila je totiž opravdu děsivě vypadající podlitina! Těžko říct, kde k ní modelka přišla, ale jedno je jasné - tohle muselo hodně bolet!

Autor: lor

Diskuze