Odvrácená tvář slávy

Problémy Vojty Drahokoupila z Tváře: Musel na policii! Přítelkyně je z toho nešťastná

Vojta Drahokoupil (23) a jeho krásná přítelkyně Kristýna Kubíčková (21) mají v poslední době o zábavu postaráno. Kvůli neznámé osobě čelí problémům, které dokonce už řeší i policie.

5 fotek
Popularita Vojty Drahokoupila šla v posledních letech strmě vzhůru. Jak ale řada celebrit dobře ví, sláva má i hodně stinných stránek. Činy zákeřných a otravných fanoušků mohou i zdravému jedinci přerůstat kolikrát přes hlavu. A Vojta s Kristýnou nejsou výjimkou.

Není to tak dávno, co se Drahokoupil svěřil, že mu komplikuje život jeho falešný profil na Instagramu. Někdo se vydává za něj a Kristýnu a nejhorší na tom je, že hodně fanoušků uvěřilo, že příspěvky píše skutečně on. Podle Kristýny jde o dívku. Její totožnost ale bohužel neznají. „Založila si profily s našimi jmény, krade nám fotky, píše si s našimi fanoušky, domlouvá si s nimi sraz. Škodí nám, jak se dá, jako by byla námi posedlá,“ řekla Expresu Vojtova přítelkyně.

„Není to vůbec nic příjemného. Dokonce si dojednávala termíny srazu s lidmi, kteří by se s námi rádi setkali. Už to překročilo únosnou hranici. Oba jsme se báli otevřít Instagram, abychom se nedozvěděli další kroky té slečny, která podle všeho není normální,“ přiznala obavy Kristýna, která s Vojtou kvůli kyberšikaně musela i na policii. Od té doby, co se tohle páru děje, přidávají na Instagram čím dál tím méně společných fotek. Bohužel není divu...

Autor: bin

Diskuze