Camilla Parker Bowles - 1
Zdroj: Profimedia
Upsss...

Trapas v královské rodině! Camilla má problémy se zápachem. Trápí jí nemilé zdravotní problémy

Od členů královské rodiny se očekává noblesní chování za každé situace. To však neplatí o Camille Parker Bowles, ženě prince Charlese. Z jakého důvodu tato dáma zrovna nevoní?

6 fotek
Vévodkyně Camilla Parker Bowles nepatří mezi nejoblíbenější členy britské monarchie. Někdejší poměr se ženatým princem Charlesem sice přerostl ve skutečnou lásku a následné manželství, přesto není považována za reprezentativní vévodkyni. Důvěrné zdroje z paláce prozradily čím doslova „otravuje“ své okolí tentokrát.

Manželku prince Charlese trápí chronické střevní potíže. „Oba se cítí velmi trapně, když se od Camilly ozývají nadýmavé zvuky v průběhu oficialit,“ prozradil zdroj z paláce a dodal: „nepomáhá ani to, když vévodkyně dělá, že se nic nestalo.“ Camilla si je svého problému dobře vědoma, a tak přestala pít pivo a vzdala se cibule a chilli.

Princ Charles svou ženu nejspíš miluje se všemi nedostatky. Jediné co mu vadí jsou narážky jeho matky královny Elizabeth II., která si stěžuje, že je Camilla smradivější než její psí miláčci...

Autor: vsa

Diskuze