Doktor Jason Lin zveřejnil fotografii - 1
Zdroj: Profimedia
Úplná brnkačka

PRO SILNÉ POVAHY: Žena si během porodu sama ze sebe vytáhla dítě! Má to šílenou dohru. FOTO

Těhotná žena z Tchajwanu byla zachycena u porodu. Na tom by nebylo nejspíš nic zvláštního, kdyby si dítě ze sebe nevytáhla sama. Okamžik zachytil lékař na fotku, a ta se pak objevila na sociální síti. Nepochopíte, proč ale musela být stažena!

3 fotky
Rodička z Tchajwanu má opravdu kuráž. Svým odhodláním šokovala i samotného porodníka doktora Jasona Lina, který místo toho, aby se snažil dostat miminko z ženiných porodních cest, vyfotil jedinečný okamžik. Žena totiž pomohla miminku na svět úplně sama. V Asii je ale tato metoda viděna stále častěji, protože rodička dostane tak silné léky proti bolesti, že je pro ni porod úplná hračka. I tak je pohled na to opravdu zarážející!

Velmi syrové foto se pak objevilo na facebooku. Dal ho tam samotný lékař, aby ukázal jedinečný úkaz a zázračný okamžik, u kterého měl tu čest být přítomen. Jenže fotka byla správci nejznámější sociální sítě zablokována. Proč?

Někoho by napadlo, že snímky rodících že, plné utrpení a krve, zkrátka na veřejná místa nepatří. V tom ale onen háček nebyl. Fotku totiž začali lidé nahlašovat jako pornografii. Musela tak být stažena, z čehož je dotyčný lékař více než zklamaný.
 

Autor: bin

Diskuze