Ukázka

Pro lásku všechno: Takhle to Aladin roztáčí na kouzelném koberci

Klasická pohádka z dílny Walta Disneyho dnes vstupuje do kin. Motiv má většina lidí zarytý pod kůží. Zlodějíček Aladin se zamiluje do krásné princezny Jasmíny a chce ji oslnit. Kouzelný džin mu pomůže se stát princem a Aladin má náhle takřka neomezené možnosti. Kam princeznu vezme na známém létajícím koberci?

46 fotek
Premiéru má dnes pohádka s názvem Aladin, kterou většina lidí zná jako animovanou. Tentokrát však mají možnost zhlédnout její hranou verzi. V té se mimochodem jako džin představí Will Smith.

Pouličnímu zlodějíčkovi pomůže se stát princem, aby mohl okouzlit krásnou princeznu Jasmínu. Ten se rozhodne ji vzít na výlet na kouzelném koberci. Film je fantastických filmových efektů, které jsou nerozeznatelné od reality. Kompletně digitální je třeba Abu, což je opička, co doprovází Aladina na každém kroku.

Na snímku se vyřádili i výtvarníci. Devítimetrový květinový velbloud, na kterém Aladin přijíždí do paláce, je vytvořen z 37 tisíc květů. Jeho výroba trvala celkem tři týdny. Hranou verzi Aladina režíroval Guy Ritchie, který do děje vnesl pořádnou dávku akčnosti.

Nejkrásnější kreslené filmy: Tyhle prostě milujeme!
Filmové tipy na příjemný večer ve dvou

Autor: Han

Diskuze