Camilla s vnučkou Elizou - 5
Zdroj: Profimedia
Strach o život

Pro vnučku prince Charlese letěl vrtulník! Vévodkyně Camilla poděkovala záchranářům za její záchranu

Princ Charles (70) a jeho žena Camilla (71) si prožili okamžiky strachu. Pro vnučku vévodkyně z Cornwallu a nevlastní vnučku jejího manžela musel přiletět záchranářský vrtulník a dopravit ji do nemocnice.

4 fotky
Vnučku prince Charlese a jeho ženy Camilly, Elizu (10), musel po náhlém incidentu přepravit záchranářský vrtulník do nemocnice. Během oficiální návštěvy weltshierské základny letecké ambulance, jejíž je patronkou, o tom promluvila právě Camilla, vévodkyně z Cornwallu. Vzdala hold záchranářům, kteří denně zachraňují lidské životy.

„Chci z celého srdce obrovsky poděkovat všem, kteří se podílejí na záchraně lidských životů. Sama jsem poznala jejich práci a mnoho mých přátel bylo díky nim zachráněno,“ nechala se slyšet Camilla.

„V jejich péči skončila i má vnučka, o kterou se postarala jednotka z Yorkshiru. Moje dcera, která s ní byla na palubě, byla vděčná. Díky posádce cítila, že je její dcera v bezpečí,“ řekla Charlesova manželka. Malá Eliza už je prý naštěstí v pořádku. Co se jí přesně stalo, Camilla neřekla.

Eliza je dcerou Laury Lopez, kterou má vévodkyně Camilla z předchozího manželství s Andrewem Parkerem Bowlesem. Je tedy Charlesovou nevlastní vnučkou. Eliza byla před lety družičkou na svatbě prince Williama s Kate.

 

Autor: mk

Diskuze