Justin Bieber
Zdroj: Twitter
Mezinárodní katastrofa

TĚŽKÁ RÁNA: Fanynky Justina Biebera pláčou! Idol dívčích srdcí nejspíš odchází

Kariéra Justina Biebera (22) vzrostla do obřích rozměrů a dnes patří k nejvýdělečnějším umělcům na planetě. Proto se nabízí otázka - proč se toho chce vzdát? Fanynky tomu nechtějí uvěřit!

8 fotek
Ať Justina Biebera milujete nebo nenávidíte, jedno se mu upřít nedá. Patří mezi nejúspěšnější současné zpěváky na Zemi. Loni prožil velmi úspěšný rok, kdy se vydal na celosvětově očekávané turné Purpouse Tour. I naše české Beliebers, jak se fanynkám Justina říká, měly tu čest se se svým idolem setkat 12.11.2016 v O2 aréně v Praze.

Rozjeté turné je velmi úspěšné a po lístkách se všude hned zapráší. Jenže podle nejnovějších zpráv se mladý zpěvák cítí už přepracovaný. A že se s Justinem děje něco zvláštního, dokládá jeho vzkaz na Twitteru, kde sděluje fanouškům, že si dává pauzu, a že nyní pracuje na něčem "speciálním". Nejmenovaný zdroj sdělil pro Daily Star: "Justin nahrává v LA nějakou novou hudbu a plánuje trochu cestovat. Jeho turné je příliš vyčerpávající, a proto chce mít teď trochu klidu a navštěvovat přírodu."

Turné zakončuje v září v jeho rodné Kanadě, a poté po vzoru zpěváka Eda Sheerana má v plánu udělat si nějaký čas pro sebe a dobít baterky. Nutno dodat, že Ed Sheeran byl na cestách celý rok a bez mobilního telefonu. Jestli opravdu Justin bude kopírovat svého evropského kolegu, tak to nepochybně způsobí fanynkám velkou ránu. Blízké zdroje popové hvězdy však tvrdí pravý opak. Justin podle nich není vůbec přepracovaný a cítí se zdráv a v pohodě jako nikdy dřív. Tak doufejme, že fanynky neostrouhají a Justin opravdu nepřerušjí nejne kariéru, ale i kontakt se světem.

Autor: ham

Diskuze