Simona Krainová
Zdroj: Profimedia
Šla s pravdou ven

NEČEKANÉ PŘIZNÁNÍ: Simona Krainová prozradila, co je na ní už 15 let umělého! Nepoznal to ani manžel

Simona Krainová není jednou z těch modelek, které zarytě tvrdí, že jsou čistě přírodní a nic na nich není umělého. Nebojí se přiznat pravdu, a tak na sebe práskla, co má už 15 let uměle vylepšené. Podařilo se jí oklamat i manžela!

9 fotek
Simona Krainová (43) je bezesporu jednou z našich nejkrásnějších modelek. Ve svém věku vypadá pořád výborně a kdejaká mladší kolegyně z branže by jí mohla závidět. Simona má navíc plusový bod za to, že si nehraje na něco, co není a nebojí se kápnout božskou.

Simoně kromě její výstavní postavy závidí ostatní ženy i její bohatou blonďatou kštici. „Především kvůli práci a nyní i proto, že mám děti. A je to mnohem jednodušší si nechat takto upravit vlasy, tak už přes 15 let docházím na prodlužování vlasů. A za to dobu jsem ještě neviděla metodu, která by natolik splynula s vlasy, žádné pramínkování nebe umělý tvar, ale krásně hladký vzhled a neviditelné spoje,“ informoval o přiznání modelky deník Šíp.

To, že je tato technika opravdu účinná dokazuje i fakt, že se Simoně podařilo obelstít svého manžela Karla Vágnera mladšího. „Dokonce se mi podařilo neplánovaně obelhat svého manžela, který si myslel, že mám už jen své vlastní vlasy,“ doplnila modelka, která je v tuto chvíli především matkou. Jak se zdá, to jí ale vůbec nebrání v tom, aby dobře vypadala.

Autor: mic

Diskuze